Portmone Блог Новости Portmone.com запустив чат-бот для грошових переказів у Telegram

Portmone.com запустив чат-бот для грошових переказів у Telegram

Сервіс онлайн-платежів Portmone.com, глобальна платіжна технологія Visa і технологічна компанія Middleware оголосили про запуск чат-боту у Telegram – Portmone.com bot. Він дозволяє здійснювати грошові перекази  за допомогою цього месенджера.

Функціонал чат-боту передбачає, що користувач може надіслати кошти з картки на картку (якщо йому відомий номер картки одержувача). Або за номером телефону зі списку контактів. 

Щоб здійснити грошовий переказ, необхідно:

  1. Знайти бота в Телеграм (@Portmonecombot)
  2. Додати номер телефону або дозволити системі підтягти його самостійно
  3. Обрати мову
  4. Додати дані власної платіжної картки 
  5. Вказати номер картки одержувача та суму переказу
  6. Підтвердити транзакцію


Також, за допомогою бота, можна отримати грошовий переказ. 

Наприклад, якщо вам терміново потрібні кошти можна попросити друга переказати потрібну суму, за допомогою бота ви можете надіслати йому посилання чи QR-код. Перейшовши за ними, ваш товариш потрапить на сторінку, де можна здійснити переказ коштів на вашу картку (усі дані будуть вже готові для здійснення переказу). 

Ініціатори запуску сервісу пояснюють, що зручність боту в тому, що він не потребує завантаження окремого додатку. Адже Теlegram встановлений у 45% власників смартфонів в Україні. Також бот працює у WEB-версії месенджера. До речі, це не перший досвід грошових переказів за допомогою месенджерів. У серпні 2019 року Portmone.com та Visa створили чат-бот у Viber. 

«Portmone.com завжди шукає нові рішення для наших клієнтів, які допоможуть спростити їх платіжний досвід і заощадити час. Якщо більшість наших користувачів активно спілкуються в Теlegram, то Portmone.com bot дозволить їм здійснювати грошові перекази, не залишаючи звичну для них екосистему. І для цього не потрібно встановлювати нові додатки. Все максимально просто і зручно», — каже Святослав Комаха, генеральний директор компанії Portmone.com.

У компанії також запевняють, що переводити гроші в чат-боті в Telegram максимально безпечно.

Portmone.Com запустила новий сервіс разом з компаніями зі світовим ім’ям і надійною репутацією. Тому користувач може бути впевнений, що його гроші і дані карт в повній безпеці


СВЯТОСЛАВ КОМАХА,
генеральный директор PORTMONE.COM

Про Portmone.com

Portmone.com є найбільшим постачальником онлайн-платежів і грошових переказів в Україні. Компанія працює на ринку вже 18 років, обслуговує більше 1 000 000 унікальних користувачів і більше 8 000 000 успішних операцій щомісяця. Portmone.com надає онлайн платіжні рішення для роздрібних продавців. Також сервіс надає всім користувачам можливість здійснювати регулярні платежі в одному місці всього за два кліка: поповнення мобільного телефону, комунальні платежі, квитки на громадський транспорт, переказ з карти на карту та інші 3 000 послуг. Усі транзакції відповідають міжнародним стандартам безпеки PCI DSS. Сервіс реалізовано на базі технології Corezoid Process Engine.

Рекомендованные статьи

Золотой призер в номинации «Лучший сервис онлайн-платежей» в 2016-2021 годах по версии PaySpace Magazine Awards

Portmone.com — первая компания в Украине, прошедшая международный аудит безопасности по стандарту PCI DSS и получившая соответствующий сертификат от компании SRC