У системі можна сформувати наступні звіти:
- поточні заборгованості за об’єктами білінгу, що находять у відповідній вкладці;
- заборгованості за період у вкладці «Заборгованість» розділу «Звіти»;
- звіт про рух коштів за рахунками у вкладці Cash-flow
Cash flow — це звіт про рух грошових коштів та їхній залишок на рахунках.
Переглядайте Cash flow, щоб:
- Оцінювати ліквідність вашої компанії. Cash flow допомагає визначити, скільки грошей є в наявності для покриття зобов’язань. Це важливо для забезпечення платоспроможності.
- Прогнозувати майбутню фінансову ситуацію та управляти ризиками. Регулярний перегляд Cash flow дозволяє виявити можливі проблеми та заздалегідь знайти рішення щодо грошових коштів для покриття витрат чи заборгованості.
- Оцінювати ефективність. Порівняння різних періодів Cash flow дозволяє визначити успішність компанії та ефективність управління фінансами.
Використовуйте Cash flow, щоб оцінювати можливості для інвестування в нові проєкти для вашого будинку або розвиток наявних.
Автоматично звіт формується за останні 6 місяців, але користувач може змінити період, зробити розбивку за місяцями, кварталами чи роками.
Звіт, що також має додаткову вкладку з витратами, можна вивантажити в Excel.
Звіт про заборгованості
Заборгованості можна розглядати та групувати по-різному. Для формування звіту користувач має вибрати період і натиснути «Сформувати звіт».
Аналітична панель показує підсумкові дані за вашим запитом, у самій таблиці вони розшифровуються. Дані можна вивантажити в Excel у різних розрізах.
Таблицю можна групувати за:
- особовими рахунками;
- статтями нарахувань;
- об’єктами білінгу;
- об’єктами білінгу і статтями нарахувань;
Technical accrual item — технічна стаття нарахування, на яку система розносить оплати, якщо не змогла зробити це за власними алгоритмами. Бухгалтер має відфільтрувати за нею транзакції та коректно рознести їх самостійно.