Інтеграція Portmone та Хорошоп: покрокова інструкція налаштування онлайн-оплат на вашому сайті

Інтеграція Portmone та Хорошоп: покрокова інструкція налаштування онлайн-оплат на вашому сайті
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
208

Для швидких та ефективних продажів в інтернеті підприємцям і невеликим компаніям не завжди доцільно створювати індивідуальний сайт і писати важкі коди. Сучасні платформи пропонують бізнесу готові рішення, що передбачають використання шаблонів структури та сторінок, а також інтеграцію ресурсів з CRM, платіжними та поштовими сервісами. 

Чимало наших мерчантів обирають Хорошоп — конструктор, що дозволяє запустити інтернет-магазин і пропонує безліч корисних функцій, зокрема інтеграцію з Portmone. Якщо ви також запустили власний сайт на цій платформі та бажаєте швидко налаштувати онлайн-оплати від клієнтів, скористайтеся інструкцією нижче.

Як активувати платіжну функцію на сайті?

Щоб почати приймати кошти від клієнтів, необхідно зареєструвати акаунт на сторінці portmone.business, отримати унікальні ідентифікатори для активації платіжної системи, після чого налаштувати відповідну функцію для вашого сайту. Для підприємців, які створили вебресурси на Хорошоп, діє комісія 2%.

Зауважимо, що мерчант обов’язково має вести діяльність як ФОП або юридична особа. 

Оберіть тариф «Інтернет-магазин», пройдіть процес реєстрації в В2В-кабінеті та дочекайтеся листа з підтвердженням заявки на підключення, збережіть логін, ідентифікатор payee_ID та пароль. Далі поверніться на Хорошоп та налаштуйте оплати від Portmone.

Для активації потрібно виконати наступні дії:

  • В адмінпанелі вашого сайту перейдіть у «Налаштування», оберіть «Платіжні системи».
  • Відкривши блок Portmone, вкажіть ключі, надані менеджером нашої підтримки після попередньої реєстрації мерчант-акаунту та підписання договору.
  • Натисніть кнопку «Зберегти».

Далі налаштуйте варіант оплати, здійснивши наступні кроки:

  1. В адмінпанелі сайту на Хорошоп перейдіть до налаштувань. Відкрийте розділ «Варіанти оплати».
  2. У полі «Тип» вкажіть Portmone. За необхідності придумайте власний варіант назви, що показуватиметься на сайті.
  3. Активуйте функцію, поставивши відмітку в клітинці «Увімкнено».
  4. Натисніть кнопку «Зберегти».

Ці кроки потрібні, щоб покупець міг побачити та обрати варіант розрахунку через Portmone.

Налаштування варіантів оплати: покрокова інструкція

Крім онлайн-оплат до переліку можливостей Хорошоп входить підключення кур’єрських та поштових служб. Тож після активації та налаштування платіжної системи Portmone слід також обрати, для яких способів доставки буде доступний обраний варіант приймання коштів. 

Зробити це можна наступним чином:

  • У налаштуваннях серед варіантів доставки виберіть потрібний та натисніть на його назву.
  • У блоці «Варіанти оплати» поставте відмітку навпроти «Онлайн-оплата банківською карткою (Portmone)».
  • Натисніть кнопку «Зберегти».

Перехід до оплати здійснюється відразу після завершення оформлення замовлення або підтвердження заявки продавцем. В останньому випадку, якщо товар не оплачений, менеджер має змогу швидко скопіювати посилання на рахунок і надіслати його покупцеві.

Якщо на вашому сайті увімкнена модерація платежів, достатньо натиснути кнопку «Надіслати посилання на оплату». Після його отримання ваш клієнт зможе швидко оплатити обрані товари та послуги.

Чому бізнесу варто обрати Portmone?

Portmone — найбільший незалежний багатоканальний провайдер з онлайн-оплат. Завдяки можливостям сервісу наші партнери отримують доступ до провідних українських банків-еквайрів і популярних цифрових гаманців без підписання прямих угод.

Ми гарантуємо безперебійність роботи сервісу 24/7, повну безпеку операцій, захист персональних даних платників, а також цілодобову технічну підтримку нашим мерчантам. 

Використання сучасних інструментів, що надають можливість приймати оплати онлайн, дозволить підвищити вашу конкурентоспроможність на ринку, збільшити конверсії та розширити географію продажів. 

Звертайтеся за консультацією або самостійно реєструйте бізнес-акаунт в Portmone та оцініть переваги співпраці з нами вже сьогодні!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі