Акція від «Нафтогаз України» та Portmone: оплатіть рахунок і вигравайте до 2 тисяч кубометрів блакитного палива

Акція від «Нафтогаз України» та Portmone: оплатіть рахунок і вигравайте до 2 тисяч кубометрів блакитного палива
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 311

У холодну пору року обсяги використання газу зростають. Навіть за умови збереження тарифів на довоєнному рівні оплата рахунків за блакитне паливо може виявитися серйозним випробуванням для сімейного бюджету. Але є також приємна новина: цієї зими клієнти Portmone можуть значно скоротити цю статтю витрат. Спільно з ГК «Нафтогаз України» наш сервіс оголошує розіграш, переможці якого отримають право на безоплатне використання від 100 до 2000 кубометрів газу. Зацікавлені? Розповідаємо деталі та умови участі.

Як стати учасником розіграшу

Для участі в акції від ГК «Нафтогаз України» та Portmone необхідно лише:

  • зареєструватися та авторизуватися на сайті або завантажити мобільний додаток Portmone;
  • оплатити газ на суму не менше ніж 100 грн у період з 8 грудня по 8 січня 2023 р. Для цього вам знадобиться ввести номер особового рахунку та дані картки, з якої буде здійснене списання коштів.

Важливо: на момент оплати ви маєте бути авторизовані на сервісі. Відразу після підтвердження успішної транзакції ви автоматично потрапляєте до списку учасників.

Призовий фонд

На переможців розіграшу чекає 5 основних призів*:

  • І місце — 2000 куб. м;
  • II місце — 1500 куб. м;
  • III місце — 1000 куб. м;
  • IV місце — 750 куб. м;
  • V місце — 500 куб. м.

Ще 10 учасників отримають у подарунок по 100 куб. м газу.

*Під призом мається на увазі гривневий еквівалент зазначеного обсягу блакитного палива. Кошти надійдуть на особистий рахунок клієнта компанії «Нафтогаз України» та списуватимуться в міру споживання ресурсу домогосподарством.

Визначення переможця

Розіграш призів відбудеться в прямому ефірі на офіційній сторінці Portmone на Facebook 11 січня 2023 р. Переможців буде визначено шляхом випадкового вибору за допомогою сервісу Random.org. Не виключено, що щасливчиком станете саме ви!

Переваги оплати послуг ГК «Нафтогаз України» через Portmone

Регулярна та своєчасна оплата комунальних послуг є цінним вкладом в економіку України. Надходження грошей від споживачів допомагає забезпечувати тепло в будинках і газопостачання на тому рівні, на якому це можливо в умовах війни та постійних обстрілів ворогом об’єктів інфраструктури. Своєю чергою переможці розіграшу мають чудову нагоду скоротити витрати, залишаючись сумлінними платниками.

Наш сервіс онлайн-платежів — найкращий вибір для людей, що цінують свій час, бажають здійснювати грошові перекази у 2 кліки та контролювати витрати на комуналку без ведення їхнього обліку в блокноті чи спеціальному сервісі.

Після реєстрації на Portmone ви можете створити шаблон оплати послуг ГК «Нафтогаз України», прив’язати його до адреси та переказувати кошти в один клік, навіть не вказуючи реквізити одержувача та особовий рахунок абонента. Крім того, якщо ви користуєтеся тарифним планом «Місяць», вам не доведеться сплачувати комісію під час переказу грошей постачальникові.

Поспішайте скористатися шансом заощадити сімейний бюджет, платіть за газопостачання вчасно, беріть участь у розіграші та перемагайте!

Офіційні правила

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах