На крок ближче до перемоги: кіберзбір для ЗСУ закрито

На крок ближче до перемоги: кіберзбір для ЗСУ закрито
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
3 019

Повномасштабна війна триває вже понад рік, і кожного дня ми переконуємося в згуртованості та непереможності нашої нації. Кіберзбір, ініційований фондом компетентної допомоги армії «Повернись живим» за підтримки сервісу Portmone, ще раз доводить: для українців немає нічого неможливого. Чергове важливе завдання виконане, потрібна сума для кіберсил ЗСУ зібрана. Щиро дякуємо усім небайдужим! Не зупиняймося на досягнутому!

❗️Фінальним внеском у проєкт «Повернись живим» та платіжного сервісу Portmone став донат від CEO Dragon Capital Томаша Фіали — він переказав Фонду 10 000 000 грн у свій День народження. 5 мільйонів гривень з цієї суми й закрили «Кіберзбір», ще 5 мільйонів підуть на наш новий проєкт, який стартує невдовзі!

Підтримка кіберзахисників — важливий внесок у перемогу

Усі ми розуміємо, що в XXI столітті подолати супротивника, що має чисельну перевагу в техніці та живій силі, нереально без застосування сучасних технологій та інноваційних IT-розробок. Саме тому згідно з указом Президента України була створена військова частина, що підпорядковується одному з управлінь Генштабу та протистоїть загарбникам у кіберпросторі. Головна мета збору, що стартував ще наприкінці лютого, — забезпечення кіберсил ЗСУ системним і мережевим обладнанням, що полегшить виявлення слабких місць ворога та збільшить шкоду для окупантів. Зібрані кошти підуть на облаштування дата-центру для наших кіберзахисників.

Кіберзбір для ЗСУ

Ми вдячні всім, хто долучився до нашого збору, — людям з усіх куточків України та всього світу, а також представникам бізнесу, зокрема АТ «УкрСиббанк», АБ «Південний» та Sportbank. Ви неймовірні!

Прискорюймо поразку ворога

Українські Збройні сили мужньо протистоять окупантам на полі бою, нам разом з фондом «Повернись живим» нарешті вдалося зібрати гроші для підтримки кіберзахисників, проте до завершення війни ще далеко. Тому не забуваймо донатити на ЗСУ. На нашому сайті ви, як і раніше, можете переказати кошти для підтримки наших Героїв:

Кожна гривня рятує життя цивільних і військових, допомагає клаптик за клаптиком повертати українські землі. Продовжуємо допомагати ЗСУ та віримо в нашу перемогу!

Дякуємо кожному, хто долучився до зміцнення потенціалу нашого війська в цифровому вимірі. Саме завдяки кожному з вас, воїни ЗСУ матимуть все необхідне, аби зробити кіберпростір набагато небезпечнішим для окупантів, ніж вони здатні собі уявити.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі