Дайджест новин Portmone за квітень

Дайджест новин Portmone за квітень
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
417

Квітень 2024 року виявився досить неспокійним для українців — на території нашої держави 1780 раз лунав сигнал повітряної тривоги. Агресор не залишає спроб завдати максимальної шкоди інфраструктурним об’єктам та енергетичній сфері країни, але воїни ППО контролюють ситуацію вдень і вночі, рятуючи сотні життів.

Попри постійні виклики, Portmone не припиняє тримати фінансовий фронт, пропонуючи клієнтам прості та зручні рішення для розв’язання повсякденних фінансових питань. Економіка продовжує потужно працювати для підтримки Збройних сил України та забезпечення нормального життя громадян у цей непростий час. Про важливі законодавчі зміни, покращення клієнтського сервісу Portmone, збори на потреби ЗСУ та інші новини — читайте у квітневому дайджесті. 

Оновлення в застосунку Портмоне для iOS

Тепер у мобільному застосунку Portmone можна здійснювати оплати за допомогою Apple Pay. Власники гаджетів на платформі iOS можуть швидко і зручно переказувати гроші з картки на картку будь-де — під час ранкової пробіжки, за кермом або на роботі. Раніше така можливість була доступна лише на вебсайті Portmone.

Окрім того, відтепер можна вказувати призначення платежу під час здійснення транзакції. Це дозволяє мінімізувати податкові наслідки та полегшує ведення фінансових операцій згідно з нормами закону.

Бонус за реєстрацію на платформі для користувачів транспортної картки Чернігова

Акцію, що стартувала ще в березні, подовжено: чернігівці, котрі вперше зареєструвалися на Portmone через мобільний застосунок і поповнили транспортну картку протягом 4 днів, отримують 75 бонусних балів до кінця травня 2024 року. Щоб виконати умови акції, також необхідно в налаштуваннях застосунку додати адресу і прив’язати до неї мінімум два шаблони для оплати ЖКП.

Бали надходять на бонусний рахунок користувача. 1 бал дорівнює 1 гривні. Отримані бонуси можна використати на оплату комісії під час здійснення транзакцій, для поповнення мобільного або придбання тарифного плану «Місяць». 

Нові правила переоформлення автомобіля 

Завдяки змінам в законодавстві переоформити машину відтепер можна впродовж кількох годин. Достатньо підготувати необхідні документи, оплатити послуги та відвідати територіальний сервісний центр МВС, ЦНАП або скористатися застосунком Дія. Більше не важливо, де зареєстрований власник, чи його автівка.

Загальна сума витрат залежить від ряду факторів, таких як вибір номерного знаку, розміру оподаткування тощо. Мінімальна вартість послуги становить 350 гривень.

Нові Cashback-партнери Portmone 

До програми Cashback приєдналося 10 нових компаній. Серед них — відома мережа СТО, магазини одягу, техніки, меблів та предметів інтер’єру, запчастин і товарів для дому:

  • COLINS;
  • MD-Fashion;
  • Cropp;
  • Ukrarmor;
  • Kosh;
  • Fiskars;
  • Yabluka;
  • «МебельОк»;
  • eShop;
  • TurboSTO.
Замовляйте товари та послуги, переходячи на вебсторінки обраних партнерів з розділу «Кешбек» на Portmone, та очікуйте повернення частини коштів на бонусний рахунок.

Новий транспортний оператор у Хмельницькому

З 1 лютого 2024 року в Хмельницькому почав працювати новий оператор — ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ». Наразі жителі міста Хмельницький можуть оплачувати проїзд за допомогою транспортних карток CityCard у тролейбусах і деяких автобусах. За словами оператора та представників влади, невдовзі система електронного квитка буде запроваджена у всьому громадському транспорті міста.

Дія.Сіті: нові можливості для IT-компаній

IT-галузь посідає вагоме місце в структурі українського ВВП. Тому держава створила сприятливе економічне середовище для розвитку інноваційного бізнесу з метою залучення іноземних інвестицій — Дія.City. Стати резидентом Дія.City можуть як компанії, що вже довго ведуть діяльність у сфері IT, так і стартапи. Набуття цього статусу дозволяє зменшити податкове навантаження і створити демократичні трудові відносини з виконавцями.

Благодійність: звіт за квітень

Протягом минулого місяця через Portmone було переказано:

Загалом у квітні через нашу платформу користувачі задонатили 1 688 989 грн. Дякуємо всім, хто не залишається осторонь і наближає нашу перемогу. Пам’ятайте — навіть найменший донат є важливим. Продовжуємо рухатися маленькими кроками до великих цілей!

На черзі — новий календарний місяць. Команда Portmone невпинно працює над поліпшенням сервісу і продовжує інформувати вас про найважливіші події зі світу фінансів. Стежте за новинами на нашому сайті. Все буде Україна!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі