Portmone Блог Блог Допомогти ЗСУ картками “єПідтримка”

Допомогти ЗСУ картками “єПідтримка”

У ці нелегкі часи найбільше допомоги та підтримки потребують наші хлопці на лінії вогню. Спільно з проектом Мінцифри стало можливим допомога нашої Армії. Будь-який внесок у допомогу дуже важливий для наших хлопців. Всі засоби передаються Армії України для потреб:

  • Харчування
  • Амуніція
  • Ліки
  • Одяг
  • та багато іншого.

«У дуже непросту для нас годину важливо підтримувати тих, хто зі зброєю в руках захищати Україну від російських військ. Внески українців на потреби армії б’ють рекорди. Нагадаємо, що українці ще 23 лютого збирали 20,5 млн грн на допомогу українській армії через фонд “Повернись живим”. За одну добу зібрали більше коштів, ніж за весь рік!» – сказав він.

Як витратити 1000 грн “єПідтримки” на допомогу Армії України

Для цього необхідно перейти в меню каталог послуг, і вгорі буде меню “Допомога Українській Армії”. Далі необхідно вибрати меню – “Підтримка Армії “єПідтримка”. Після вибору меню необхідно вказати суму для допомоги армії, та вибрати картку “єПідтримка”, яку ви попередньо додали. Суму, яку ви можете пожертвувати, може бути будь-який. Нагадуємо, що переведення на допомогу Армії відбувається без комісії.

Як отримати 1000 грн за вакцинацію

Щоб отримати 1000 грн, потрібно після повного курсу вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19 сформувати в мобільному додатку «Дія» сертифікат та оформити спеціальну картку “єПідтримка” в одному з банків: А-Банк, Альфа Банк, банк “Схід”, Izibank, Monobank, Ощадбанк, ПриватБанк, Райффайзен Банк та Укргазбанк, Idea Bank. Гроші за вакцинацію нараховуються практично одразу у всіх банків.

Переваги сервісу «Портмоне»

Користувачі сервісу Portmone можуть не лише легко та вчасно сплачувати за комунальні послуги, але й передавати показання лічильників. Тепер не обов’язково реєструватись на сайтах постачальників: всі завдання, пов’язані з оплатою комунальних послуг, можна вирішити на одному ресурсі.

Бажаєте погасити комунальні платежі без комісії, не виходячи із дому? Рекомендуємо підключити тариф “Місяць”. Всього за 29,90 грн ви зможете оплачувати комуналку 1–2 квартири, навіть якщо постачальники послуг не є нашими партнерами.

Ще один вигідний бонус – повернення до 25% оплачених коштів за товари та послуги за програмою cashback. До речі, отримати кешбек можна при покупці книг, бронюванні квитків на транспорт та готельних номерів. Бонуси з рахунку можна витратити на оплату комісій або на придбання пакета «Місяць». Список вигідних пропозицій постійно розширюється.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC