Програма «Особистий Джавелін» від «АСКА-ЖИТТЯ» і Portmone: відповідальне страхування під час війни

Програма «Особистий Джавелін» від «АСКА-ЖИТТЯ» і Portmone: відповідальне страхування під час війни
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
3 792

Проживання під час війни в Україні, навіть на відносно спокійній території, так чи інакше пов’язане з небезпекою для життя та здоров’я. Сервіс Portmone та компанія «АСКА-ЖИТТЯ» в рамках спільного проєкту «Особистий Джавелін» пропонують страхування життя та здоров’я, що покриватиме ризики, пов’язані з війною або небезпечною діяльністю. Оформити поліс ви можете просто на нашому сайті або в мобільному застосунку.

«Особистий Джавелін» передбачає покриття страхових випадків, що сталися в побутових умовах або під час:

  • воєнних дій;
  • спортивних змагань і тренувань;
  • активного відпочинку;
  • занять небезпечними видами діяльності.

За умовами договору застрахованій особі виплачується компенсація у разі травмування, що призвело до тимчасової втрати працездатності. Якщо ж нещасний випадок спричинив смерть страхувальника, відшкодування отримують члени його родини. 

У програмах більшості компаній воєнні дії є винятком з переліку страхових випадків. «Особистий Джавелін» — одна з небагатьох доступних у нашій країні страхових пропозицій, що покривають воєнні ризики для цивільних осіб*. Отже, ви маєте унікальну можливість застрахувати своє життя та здоров’я у воєнний час. Рекомендуємо придбати страховий поліс людям, що під час війни залишаються в Україні, де наразі немає безпечних місць. А за допомогою Portmone ви можете зробити це всього в декілька кліків.

Умови страхування

Страхувальником, що укладає договір зі СК щодо себе або іншої особи, може бути дієздатна людина не молодша 18 років. Вік застрахованої особи — від 1 до 69 років на момент початку дії страхового поліса. На момент закінчення терміну дії поліса застрахованому має бути не більше 70 років. Страхове покриття поширюється на країни по всьому світу. Зауважте, що пропозицією не можуть скористатися особи з інвалідністю, люди, що мають психічні розлади, вживають наркотичні або токсичні речовини, страждають на алкоголізм або перебувають у місцях позбавлення волі, а також деякі інші категорії громадян.

Договір укладається на строк 1, 3 або 6 місяців. Загальна сума страхового покриття може становити 100 тис. грн або 300 тис. грн. Від цих параметрів залежить вартість поліса, що мінімально становить 230 грн за умови дії страхового ліміту 100 тис. грн і строку дії поліса 1 місяць. 

Якщо згідно зі страховою угодою загальна сума покриття становитиме 100 тис. грн, компенсаційні виплати будуть такими:

  • у разі тимчасової втрати працездатності — максимально 50 тис. грн (сума залежить від характеру травмування застрахованої особи);
  • у разі смерті страхувальника — 50 тис. грн.

Покриття в розмірі 300 тис. грн передбачає такі варіанти виплат:

  • внаслідок травмування застрахованої особи — максимально 150 тис. грн (з поділом на окремі страхові суми);
  • у разі летального випадку — 150 тис. грн. 

Відшкодування здійснюється за умови, що нещасний випадок і спричинені ним тимчасова втрата працездатності або смерть застрахованої особи відбулися в період дії страхового договору.  

Зауважте: чим більший строк дії поліса, тим меншою буде його вартість з розрахунку на 1 день. Наприклад, якщо ви хочете оформити страховку на 6 місяців з лімітом 300 тис. грн, за добу вам доведеться сплатити трохи більше ніж 13 грн, тобто набагато менше, ніж коштує чашка кави!

Наведемо приклад. Василь оформив поліс «Особистий Джавелін» на 6 місяців з загальним страховим покриттям 300 тис. грн (150 тис. грн — у разі летального випадку і 150 тис. грн — у разі травмування), витративши 2370 грн. Через 2 місяці чоловік отримав перелом гомілки внаслідок попадання уламка під час обстрілу. За умовами поліса виплата за таким ризиком складає 20%, тобто Василь отримає відшкодування в розмірі 30 тис. грн.

Можливості для клієнтів Portmone

про Особистий Джавелін

Окрім поліса «Особистий Джавелін» через Portmone ви можете придбати туристичний поліс і автоцивілку. За допомогою нашого сервісу ви можете оплачувати за своїми договорами страхування онлайн, оскільки ми співпрацюємо з більшістю страхових компаній.


*Пропозиція не діє для військових і призначена виключно для фінансового захисту цивільних осіб.

«Особистий Джавелін» — це дієвий інструмент фінансового захисту для вас і вашої родини, що допоможе впоратися з наслідками нещасного випадку та підтримати нормальний рівень життя у разі настання несприятливих обставин. Невеликі суми, які щодня витрачаються на дрібниці, можуть забезпечити надійний захист на випадок форс-мажору. Подбайте про себе та своїх близьких уже сьогодні, а для швидких страхових платежів обирайте Portmone!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі