Сплата рахунків на ІЗІ! Готові квитанції з нульовим платежем

Сплата рахунків на ІЗІ! Готові квитанції з нульовим платежем
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 252

Оплачуєте «комуналку» за допомогою сервісу «Портмоне» та хотіли б отримувати рахунки від усіх компаній, що надають послуги? Немає нічого простішого: тепер у наших клієнтів ризик забути про оплату зведений до мінімуму.

Усі рахунки — у вашому особистому кабінеті

Portmone — зручний платіжний сервіс, завдяки якому українці можуть оперативно оплачувати комунальні послуги усього в кілька кліків за готовими шаблонами. Однак не всі постачальники послуг уклали контракт з «Портмоне», тому в особистий кабінет клієнта надходила тільки частина рахунків. Це створювало складнощі для користувачів, які могли забути про необхідність оплати.

Ми розв’язали цю проблему. Тепер абсолютно не важливо, чи є у компанії контракт з платіжною системою Portmone. Зареєстровані користувачі сервісу отримають усі рахунки за комунальні послуги, тому ризик прострочити платіж зводиться до мінімуму. Повідомлення на електронну пошту, телефон та інші контакти, зазначені в процесі реєстрації, розсилаються автоматично відразу після появи рахунків на нашому сайті.

Якщо у компанії укладений контракт з «Портмоне», в шаблоні буде зазначено суму до оплати. Якщо ні — в графі стоятиме цифра 0 за замовчуванням. Щоб внести актуальну суму, звіртеся з платіжкою або зайдіть в особистий кабінет на сайті постачальника послуг.

Це нововведення забезпечує користувачам сервісу кілька переваг:

 • своєчасне інформування. Знижуються ризики забути про оплату комуналки, прострочити платіж і отримати пеню або ще серйозніші неприємності;
 • зручність. Усі рахунки знаходяться в особистому кабінеті;
 • економія часу. До удосконалення сервісу деякі клієнти оплачували послуги компаній, що не уклали контракт з «Портмоне», іншими способами. Тепер можна ініціювати всі транзакції на одному сайті, використовуючи готові шаблони.

Як оплатити комунальні послуги за допомогою сервісу Portmone

Якщо ви ще не зареєструвалися на нашому сайті та хочете оплатити комунальні послуги, дійте згідно з наступним алгоритмом:

 1. Виберіть компанію в каталозі.
 2. Вкажіть номер особового рахунку та суму.
 3. Зазначте номер банківської картки.
 4. Підтвердіть оплату.

Якщо ви пройшли процедуру реєстрації, наступного місяця рахунки за комунальні послуги прийдуть в особистий кабінет. Це дуже зручно. Ви не забудете про оплату та зможете здійснити її з мінімальними витратами часу, використовуючи збережені шаблони.

Хочете заощадити на оплаті комунальних рахунків? Ознайомтеся з можливостями пакета «Місяць». Усього за 25 грн щомісячно ви зможете оплачувати «комуналку» 2 квартир без комісії!

Чому користувачі вибирають платіжну систему Portmone

У відгуках про наш сервіс клієнти зазначають кілька переваг:

 • широкий спектр послуг. За допомогою «Портмоне» можна переказувати гроші з картки на картку, зокрема з Європи, оплачувати покупки, страхування, освітні та комунальні послуги, купувати квитки на різні види транспорту, погашати кредити та здійснювати інші операції;
 • зручність. Усі шаблони зберігаються в особистому кабінеті. До послуг користувачів — докладні інструкції та допомога служби підтримки;
 • швидкі транзакції та вигідні тарифи;
 • безпека. Ми використовуємо найнадійніші системи захисту даних і протоколи, що виключають можливість доступу зловмисників до коштів користувачів.

Ми постійно вдосконалюємо платіжну систему, створюємо зручніші інструменти та розширюємо спектр послуг. Слідкуйте за новинами та отримуйте безліч додаткових можливостей разом з Portmone!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах