Portmone Блог Новини Як платіжний сервіс робить життя легшим та спокійнішим?

Як платіжний сервіс робить життя легшим та спокійнішим?

Якщо спитати близьких та знайомих, яким для них видався 2020 рік, більшість відповість: тривожним, складним, непередбачуваним. У кожного на те своя причина, але є дещо спільне для всіх — бажання відчути трохи впевненості в своїх діях та безпеки попри будь-які негаразди.

Соціологічне дослідження групи Рейтинг, яке проходило в квітні та липні, показало, що серед емоцій, які відчувають більшість українців, переважають страх та здивування. І, на жаль, ще деякий час наш емоційний фон буде залежати від зовнішніх факторів. Але ми разом з партнерами проекту “100% турботи Portmone.com” знаємо, як зробити складні часи трохи приємнішими. 

Турбота про клієнтів як опора в складні часи

Перша і основна мета проекту — створити дещо більше, ніж просто сервіс оплати онлайн. Людям потрібен помічник, який робить їх життя комфортнішим, більш зрозумілим, прогнозованим та спокійним. Як цього досягти? 

Portmone.com разом із партнерами створили каталог популярних послуг, які можна замовити і оплатити онлайн в 2 кліки. Як це працює?

На окремій сторінці зібрано пропозиції від партнерів Portmone.com. Користувач може обрати за категоріями: 

  • здоров’я та ліки;
  • доставка їжі, води та напоїв;
  • онлайн-кінотеатри;
  • розваги;
  • гарантії та безпека;
  • мобільний зв’язок;
  • гаджети.

Обравши пропозицію від партнера сервісу, користувач отримує приємний бонус. Це може бути кешбек, знижка чи подарунок. Серед учасників проекту DOC.UA, мережа Goodwine та інші відомі бренди. 

Завдяки “100% турботи Portmone.com” українці зможуть вирішувати побутові питання швидше, комфортніше і без зайвого стрессу. А вільний час приділити приємним та корисним справам. 

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2018 році за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC