Portmone Блог Новини Як прискорити оплату за доставку документів за кордон

Як прискорити оплату за доставку документів за кордон

Portmone.com спільно з DHL Express Україна реалізував процес оплат відправки документів від Міністерства закордонних справ України.

Для людей, які перебувають за кордоном, яким необхідно оперативно оплатити термінову доставку дипломатичної пошти в Посольства або Консульства різних країн, з’явилася можливість зробити це за допомогою інтернет-еквайрінгу Portmone.com.

Процес швидкої оплати значно скорочує час отримання документів і дає гарантію безпеки і своєчасності зарахування коштів.

Як прискорити отримання документів за кордон:

  1. Дізнатися вхідний номер заявки від Посольства / Консульства.
  2. Зайти на сторінку UA Passport Express Delivery і заповнити особисті дані. Тариф за послуги доставки підтягується автоматично після вибору країни та Посольства / Консульства.
  3. Оплатити послугу. МЗС забезпечує доставку вашого документа через DHL Express Україна в Посольство / Консульство країни призначення.
  4. Отримати документ.

“Впровадження технологічних рішень Portmone.com для бізнесу дає, насамперед, безпеку і безперебійність оплат. За рахунок щорічного підтвердження сертифіката про проходження PCI DSS і наявності в партнерах декількох міжнародних банків “- коментує Олексій Миропольський, комерційний директор Portmone.com.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC