Portmone Блог Новини Зміна комунальних тарифів: чого чекати українцям у воєнний час

Зміна комунальних тарифів: чого чекати українцям у воєнний час

Після закінчення опалювального сезону українці побоювалися чергового зростання цін на комуналку. Однак у Кабміні такі заходи вважають несвоєчасними: воєнні дії, втрата роботи та необхідність переселення багатьох громадян до інших регіонів стали причиною запровадження мораторію на підвищення цін. Офіційне рішення — за Верховною Радою.

Що пропонує Кабінет Міністрів

В українському уряді впевнені: зараз не найсприятливіший період для підвищення тарифів на споживання та розподіл газу, тепло, холодне та гаряче водопостачання. Кабмін уже готує законопроєкти, в яких планується закріпити мораторій на збільшення вартості комунальних послуг під час дії воєнного стану плюс ще пів року після його завершення.

Представники КМУ запевняють, що ціни на газ для населення залишаться такими ж, якими вони були до 24 лютого. До того ж чиновники мають намір заборонити постачальникам вживати заходів щодо примусового стягнення заборгованості. У законопроєкті передбачено механізми компенсації витрат і підтримки критичної інфраструктури.

Таким чином, вартість електроенергії для всіх регіонів України залишиться на рівні 1,44 грн за 1 кВт·год за умови споживання до 250 кВт на місяць, 1,68 грн — у разі перевищення зазначеного ліміту. Ціни на воду, газ і опалення визначаються регіональними постачальниками.

Вигідні платежі з сервісом Portmone

Не зважаючи на фінансові труднощі та відсутність штрафних санкцій за борги, постачальники радять платити за комунальні послуги вчасно. Від цього залежить функціонування інфраструктури та якість обслуговування. Якщо ж ви не хочете заповнювати платіжки, йти в банк або на пошту — здійснюйте комфортні онлайн-транзакції на нашому сайті або в додатку. А з тарифом «Місяць» лише за 29,90 грн ви зможете оплачувати комуналку без комісії. Реєструйтеся на сервісі та заощаджуйте з Portmone!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC