Portmone та БФ «Повернись живим» оголошують великий збір для кіберсил ЗСУ

Portmone та БФ «Повернись живим» оголошують великий збір для кіберсил ЗСУ
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
3 629

Донати українців на дрони та тепловізори, сучасну військову амуніцію і транспортні засоби вже майже рік допомагають нашим захисникам і захисницям завдавати окупантам нищівних поразок на полі бою. Час рухатися далі. Кіберсили ЗСУ готують потужний наступ на онлайн-фронті, що матиме важливе значення для майбутньої перемоги. Бажаєте долучитися фінансово? Переказуйте гроші на користь фонду «Повернись живим» через сервіс Portmone. Наша мета — збір 50 млн грн, а її досягнення залежить від кожного з нас!

Чому кіберсили — це важливо

Сучасна війна — це не тільки жорстока боротьба в повітрі, на воді та на суші, а й захист і ураження сил противника в кіберпросторі. Кіберзахисники сумлінно стоять на сторожі національної безпеки України: завдяки їхнім діям окупанти втрачають зв’язок, ворожа техніка виходить з ладу, і це подекуди призводить до втрат живої сили агресора.

ІТ-технології відіграють значну роль в російсько-українській війні, а кіберпростір — ще один фронт протистояння Сил оборони з окупаційною армією.

Завдяки військовим кіберам Збройних Сил наша армія отримує надважливі розвіддані, а ворог втрачає зв’язок, постачання і в результаті — життя.

Спільно з платіжним сервісом Portmone та Фонд “Повернись живим” ми запускаємо масштабний збір на закупівлю обладнання для військової частини ЗСУ, що протистоїть загарбникам у кіберпросторі. Наша мета — 50 000 000 гривень.

Разом із вами Фонд “Повернись живим” посилить в українському війську технічні можливості для масштабніших і небезпечніших для ворога операцій, які безпосередньо впливатимуть на перебіг війни.

Підтримуй проєкт — кіберпростір набагато небезпечніший для окупантів, ніж їм здається!

Збір коштів на кібернаступ підтримали АТ «УКРСИББАНК», Акціонерний банк «ПІВДЕННИЙ» та sportbank. Ми дякуємо партнерам за допомогу та запрошуємо представників українського бізнесу долучитися до благодійної ініціативи. Підтримка провідних кредитно-фінансових організацій та інших компаній є дуже важливою для оперативного закриття збору. Тільки разом ми зможемо зібрати потрібну суму на потужне кіберозброєння, що допоможе здолати ворога.

Деталі закупок для здійснення онлайн-наступу поки що залишаються в секреті. Зберігаємо таємницю, адже наші кіберсили готують справжній «сюрприз» для агресора, що вразить його у самісіньке гниле серце та зробить ще ближчою нашу перемогу у війні. 

Як зробити донат на Кіберзбір

Переказати кошти на кіберсили так само просто, як зробити будь-який благодійний внесок на Portmone. Для цього потрібно лише:

https://cyberdef.savelife.in.ua/
  • перейти на онлайн-сторінку збору;
  • вказати валюту платежу;
  • зазначити суму донату;
  • натиснути «Оплатити»;
  • ввести електронну адресу та номер банківської картки, з якої бажаєте здійснити переказ, а також термін дії, CVV/CVC-код;
  • підтвердити платіж.

Не забудьте розповісти про збір своїм родичам і знайомим. Разом ми зможемо зібрати необхідну суму і вже незабаром отримаємо добрі новини з нашого кіберфронту. Тож долучайтеся!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі