Portmone Блог Акції POS-термінал у вашому мобільному: Portmone, банк «Конкорд» і Visa запустили застосунок для...

POS-термінал у вашому мобільному: Portmone, банк «Конкорд» і Visa запустили застосунок для бізнесу Pos Phone

Компанія Portmone спільно з ConcordBank за підтримки Visa розробили революційну технологію Pos Phone. Про запуск нового застосунку для мобільних телефонів оголосили 26 серпня. Тепер приймати оплату картками за допомогою Android-смартфона з NFC-модулем в Україні стало можливим.

Portmone — лідер галузі

Золотий призер у номінації «Найкращий сервіс онлайн-платежів» у 2016–2020 році за версією PaySpace Magazine Awards — «Портмоне» — зі своєю розробкою знову випередила всіх гравців фінтех-індустрії у південно-східній Європі та СНД. До того ж з Pos Phone наша компанія стала першою в СЕМЕА!

Разом з фахівцями сервісу над революційною програмою працювали співробітники ConcordBank. Але шлях до створення Pos Phone був досить складним і почався ще в середині 2020 року. Тоді ми планували запуск з іншим партнером, співпраця з яким виявилася неможливою. За підтримки Visa та банку «Конкорд» після плідної роботи IT та проєктного офісу сервіс був запущений уже через тиждень.

Що таке Pos Phone?

Інноваційна технологія відкриває масу можливостей для зручної та оперативної оплати послуг або товарів для бізнесу. У проєкті реалізований унікальний підхід: продавці тепер зможуть приймати безконтактні оплати банківською карткою так само легко, як і онлайн-платежі. Переказ коштів здійснюється за допомогою технології Visa Pos Phone через інтерфейс «Портмоне», а «Конкорд» виступає в ролі банку-еквайру.

Можливість приймати платежі зі смарткарток і пристроїв з NFC-модулем дозволяє відмовитися від придбання фізичного POS-термінала та спрощує роботу малого бізнесу.

Додаток Pos Phone значно полегшить роботу фрилансерів, майстрів, що працюють удома, таксистів, організаторів спортивних заходів, робітників б’юті-індустрії, підприємців, які займаються товарним бізнесом з доставленням.

Одна з головних переваг технології — низька комісія в розмірі 1,95% та відсутність абонплати. Для залучення нових клієнтів Visa проводить акцію з нульовою комісією, поки оборот не досягне 50 000 гривень.

Щоб скористатися послугою, вам буде потрібно здійснити три нескладних кроки: подати заяву, пройти реєстрацію та підписати онлайн-угоду в особистому кабінеті. З моменту оформлення документів до активації технології Pos Phone пройде не більше 3 діб.

Переваги для бізнесу:

  • залучення великої кількості покупців, що не використовують готівку;
  • робота в правовому полі, легальний механізм приймання карткових оплат без порушень;
  • поліпшена конверсія, відсутність відмов під час купівлі, зростання продажів;
  • відсутність абонплати за термінал;
  • можливість почати роботу без залучення IT-фахівців;
  • подання документів онлайн, активація терміналу менш ніж за 72 години.

Чим технологія може зацікавити покупця:

  • спрощеною операцією купівлі товарів без необхідності введення даних картки;
  • відсутністю додаткової комісії, що сплачується з кредитних коштів;
  • захистом у правовому полі в разі ненадання послуги.

Рішення Pos Phone не тільки принесе вам покращений клієнтський досвід і вигоди мерчант, але й стане значним кроком до повністю безготівкових розрахунків.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2018 році за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC