Portmone Блог Новини Рішення Pay on Delivery – три рішення для електронної комерції, щоб зробити...

Рішення Pay on Delivery – три рішення для електронної комерції, щоб зробити покупця більш щасливим

Комплекс рішень зробить онлайн-шопінг зручнішим і безпечнішим, зокрема, завдяки можливості сплачувати за товар лише після його отримання

31 березня 2021 року – електронна платіжна система Portmone у партнерстві з Visa провели онлайн прес-конференцію де оголосили про запуск в Україні зручних методів оплати для безпечної доставки на основі технології «Pay on Delivery».

Технологія об`єднує на одній платформі весь ланцюжок онлайн-доставки, від магазину до дому.  

Серед спікерів на платформі ZOOM будуть присутні:

 • Дмитро Басов – генеральний директор Portmone;
 • Олександр Яблунівський – віце-президент з продуктів і рішень Visa в Україні, Грузії, країнах
  СНД та Південно-Східної Європи;
 • Євген Глінський – заступник директора департаменту фінансового бізнесу Укрпошти;
 • Сергієнко Андрій – фінансовий директор Domino’s Pizza
 • Деканенко Андрій – комерційний директор ДЕКА


«Безпечна доставка» – це комплекс рішень для онлайн-торгівлі, який об’єднує на одній платформі Portmone весь ланцюжок онлайн-доставки, від магазину до споживача.

«Безпечна доставка» – це відповідь Portmone та Visa на нові виклики в онлайн-торгівлі внаслідок прискореного переходу країни до електронної комерції. Нові рішення покликані підвищити зручність і безпеку онлайн торгівлі як для покупців, так і для торговців.

Рішення Pay on Delivery реалізовано в Україні за підтримки Visa у співпраці з Portmone. Логістичним партнером виступає Укрпошта.

Три рішення, щоб зробити покупця більш щасливим

Фактична вартість товару або послуги з логістикою.

Якщо покупець при додаванні товару при оплаті вибирає доставку «Укрпоштою», він відразу бачить точну вартість доставки і оплачує загальну суму з доставкою.

Блокування коштів – фактична оплата при отриманні.

Буває виникають ситуації, коли точна сума товару, на момент підтвердження замовлення на сайті невідома. Наприклад, потрібно було визначитися з розміром, кольором або конфігурацією товару. Раніше покупець вибирав оплату готівкою кур’єру, щоб заплатити точну суму. Тепер же, завдяки Pay on Delivery, продавець блокує повну суму замовлення, але не списує гроші з карти. А коли товар доставлено, відбувається списання тільки фактично отриманого покупцем товару. Також Pay on Delivery дозволяє простіше продавати товари на вагу, тому що оплата списується за точну вагу покупки.

Підтвердження покупки за посиланням або QR-кодом

Покупець розміщує замовлення і додає в нього карту, але гроші не списуються. Оплата покупки списується тільки після підтвердження в момент отримання товару. Для цього не потрібно повторно вводити карту, а досить просто натиснути на посилання або відсканувати QR-код кур’єром, який формується в момент оформлення замовлення. Таким чином, виключаються ризики, що оплачений товар не буде доставлений. Це також зручно, тому що доручити отримання і огляд товару можна іншій особі.

Загальні переваги безпечних методів інтернет платежів:

 • Зникають додаткові бар’єри для розвитку онлайн торгівлі (Рішення “Оплата по QR коду або посиланням”).
 • Спрощення онлайн-бізнесу (Рішення “Доставка як частина покупки”). Вперше продавець отримує одне комплексне рішення для покупця замість настройки кількох інтерфейсів – наприклад, окрема інтеграція API Укрпошти, еквайрингового сервісу і т.п.
 • Скорочення готівкових розрахунків. Поліпшується контроль за оплатами. Виключаються помилки продавця на поводженні з готівковими коштами. Підвищується фінансова безпека, оскільки кур’єри не переміщаються з великими сумами по місту.
 • Безпека покупок. Зниження обігу готівки критично важливо для дотримання карантинних обмежень та безпеки покупців і продавців. Сам факт готівкових розрахунків становить небезпеку з точки зору передачі вірусів.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2018 році за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC