Portmone Блог Статтi Статті для бізнесу Зарахування коштів від Portmone

Зарахування коштів від Portmone

Шановні Партнери!

В цей складний для держави та кожного з нас час ми з Вами, стоїмо пліч о пліч з єдиною метою – зберегти вільну, незалежну, суверенну Україну.

Команда Portmone, яка звикла безперебійно, виконувати роботу в режимі 24/7, зараз працює в особливо складних та напружених умовах для забезпечення критичних потреб держави в безготівкових платежах.

Даним повідомленням ми підтверджуємо надійну роботу нашої компанії та вчасне проведення розрахунків, незважаючи на об’єктивні складнощі військового часу.

Розраховуємо на Ваше розуміння у випадках, якщо деякі платежі можуть надходити з порушенням звичайного графіку розрахунків, але в межах строків передбачених чинним законодавством України та умовами договору, а саме: не пізніше ніж на третій банківський день.

Наразі ми не лише виконуємо усі зобов’язання перед контрагентами у повному обсязі, а також, працюючи в умовах воєнного стану розробили, впровадили функціонал та здійснюємо прийом платежів з банківських карток на оплату грошової допомоги Збройним Силам України на спеціальний рахунок у Національному банку України, у тому числі за співпраці з Міністерством цифрової трансформації України (оплата з карток є-Підтримка).

Посилання для переказу з карт є-Підтримка: https://earmy.portmone.com.ua/

Посилання для переказу зі звичайних карт: https://army.portmone.com.ua/

За період з 25 лютого 2022 року до поточного часу обсяги прийнятих коштів на користь Української Армії складають 567 765 248 гривень. Крім того, ми активно продовжуємо налагоджувати співпрацю та здійснювати прийом платежів для збору гуманітарної допомоги Україні.

Компанія Portmone зараз працює в режимі тотальної мобілізації всіх ресурсів.

💙
💛

Разом ми сила! Віримо в ЗСУ!

Дякуємо за співпрацю

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC