Portmone Блог Статтi Корисна інформація Фонд «Повернись живим» зможе купувати товари військового призначення з-за кордону

Фонд «Повернись живим» зможе купувати товари військового призначення з-за кордону

Компетентна своєчасна підтримка армії наближає перемогу над російським агресором і дає надію на повернення до мирного життя. Сьогодні ділимося хорошими новинами від БО «Повернись живим» (Come Back Alive). Фонд став першою в нашій країні благодійною організацією, що отримала ліцензію на придбання летального озброєння.

Основні пріоритети та умови закупівель

За словами юристки «Повернись живим» та першої заступниці виконавчого директора Українського ветеранського фонду Руслани Величко, організація матиме можливість передавати військовим засоби активного ураження, що є на озброєнні у США та в країнах Європи. Нагадаємо, що навесні 2022 року фонд Come Back Alive був зареєстрований у Держекспортконтролі як суб’єкт здійснення міжнародних передач товарів, зокрема військового призначення.

Завдяки своєму статусу організація зможе купувати безпілотники, гелікоптери та боєприпаси напряму, без націнки та з гарантією якості.

Пріоритетним напрямком діяльності фонду стане закупівля летального озброєння, що зміцнить позиції нашої країни в боротьбі з окупантами. Крім того, продовжується постачання обладнання, що рятує життя бійців. Фонд закуповує:

  • тепловізори та оптику нічного бачення;
  • квадрокоптери та біноклі;
  • автомобілі для потреб військових;
  • техзасоби для розвідки;
  • бронежилети тощо.

Команда фонду повідомляє, що сума угод, які наразі укладаються, наближається до $20 млн. Частково кошти були витрачені на придбання одного з найефективніших пристроїв у своєму класі.

Як переказати кошти через Portmone

Фонд «Повернись живим» звертається до представників бізнесу та всіх небайдужих людей із закликом долучитися та спільними зусиллями підтримати наших захисників. Якщо у вас є можливість допомогти армії у непростий воєнний час, зробіть благодійний внесок на рахунок Come Back Alive

Операція займе не більше двох хвилин, а переказати гроші можна без реєстрації. Вам доведеться лише вибрати валюту з запропонованих, ввести суму та натиснути «Оплатити». Залишиться лише вказати e-mail і дані картки (у разі оплати без авторизації), після чого слід натиснути кнопку підтвердження. Кошти надійдуть на рахунок фонду за лічені секунди.

Також за допомогою сервісу Portmone ви можете підтримати:

Тільки разом ми зможемо протистояти злу, наблизити нашу спільну перемогу та відродити економіку. Під час боротьби з ворогом не може бути незначних внесків — важлива кожна гривня, кожен донат. Приєднуйтесь, і все буде Україна!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC