Portmone Блог Статтi Корисна інформація Поповнити транспортну картку в Хмельницькому

Поповнити транспортну картку в Хмельницькому

Для оплати проїзду в громадському транспорті пасажири з великих міст України використовують Е-квиток. Мешканці та гості Хмельницького, яким доводиться часто їздити містом, вже встигли придбати транспортну картку та навчилися зчитувати її за допомогою валідатора.

Поповнити електронний квиток можна в терміналі, але набагато зручніше купувати поїздки в режимі онлайн навіть не виходячи з тролейбуса або трамвая. Якщо ви кидаєте гроші на Е-квиток через різні сервіси, обов’язково розгляньте варіант поповнення картки за допомогою Portmone.

Поповнення Е-квитка на сайті Portmone

Транспортну картку можна купити на зупинках громадського транспорту та в магазинах «Ваш партнер». Щоб поповнити електронний проїзний квиток у Хмельницькому, вам знадобиться лише пристрій з доступом до інтернету та необхідна сума коштів на рахунку. Оплатити поїздки можуть навіть незареєстровані користувачі. Процес переказу грошей на транспортну картку дуже простий.

 1. Увійдіть у вкладку «Електронні квитки» в «Каталозі послуг». Не забудьте вказати на сайті геолокацію «Хмельницький та область».
 2. Виберіть іконку «Електронний квиток м. Хмельницький».
 3. Введіть номер проїзного та суму (мінімально — 1 грн).
 4. Натисніть кнопку «Оплатити».
 5. Введіть дані платіжної картки та підтвердьте оплату.

У разі здійснення транзакції без реєстрації комісія складає 1% від суми. Якщо ж ви плануєте регулярно поповнювати баланс проїзної картки через Portmone та хочете уникнути додаткових витрат, рекомендуємо зареєструвати власний акаунт на сервісі. Створіть шаблон і прив’яжіть до профілю банківську картку VISA, MasterCard або «Простір» — і процес поповнення триватиме не більше декількох хвилин!

Мобільний додаток Portmone: поповнюємо Е-квиток в пару кліків

Щоб поповнити баланс транспортної картки за допомогою смартфона, необхідно завантажити й встановити додаток Portmone та увійти до особистого кабінету. Далі здійсніть оплату, дотримуючись підказок.

 1. У папці «Всі послуги» виберіть «Транспорт» — «Електронний квиток м. Хмельницький».
 2. Введіть номер картки та суму, а також назву шаблону, котрий потрібно створити.
 3. Натисніть «Оплатити».
 4. Виберіть збережену банківську картку або введіть інші реквізити.
 5. Підтвердьте платіж.

Надалі у додатку ви зможете бачити залишок поїздок і вчасно поповнювати баланс. Встановлювати кілька застосунків для різних цілей не доведеться: за допомогою нашого сервісу ви зможете також оплачувати комуналку, поповнювати рахунок на телефоні, переказувати гроші близьким і здійснювати десятки інших транзакцій.

Чому Portmone — це зручно

Сервіс Portmone — найкращий спосіб поповнити проїзний. Наші користувачі отримують такі переваги:

 • безпека кожної операції;
 • мінімальна комісія або її відсутність для авторизованих клієнтів;
 • можливість створювати шаблони та налаштовувати автоплатежі;
 • спеціальні пропозиції для зареєстрованих користувачів.

З Portmone вам не доведеться шукати термінали та гаяти час у чергах. Зареєструвавшись на сервісі та створивши шаблон, ви зможете поповнювати картку всього в пару кліків та без комісії. Це вигідно та зручно. Скористайтеся платіжними інструментами Portmone та переконайтеся самостійно!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC