Portmone Блог Статтi Корисна інформація В Україні стартує опалювальний сезон: чого очікувати від платіжки за газ

В Україні стартує опалювальний сезон: чого очікувати від платіжки за газ

За інформацією консультаційного центру для населення «ГазПравда», організованого за підтримки «Федерації роботодавців нафтогазової галузі», в жовтні ціна на «блакитне паливо» залишиться незмінною.

«ГазПравда» проаналізувала цінники на жовтень, опубліковані компаніями, що постачають природний газ для населення. Протягом п’яти місяців поспіль фіксована річна вартість газу залишається помітно вигіднішою, ніж варіант з щомісячною оплатою. Вереснева ціна коливається в діапазоні 7,80–13,50 грн в залежності від газопостачальника.

Для більшості українців вартість кубометра газу залишиться на рівні 9 грн.

Найвищі цінники в 13,5 грн за 1 м³ «блакитного палива» заявлені в наступних обласних енергопостачальних компаніях:

 • Чернівецькій;
 • Житомирській;
 • Херсонській.

До п’ятірки найлояльніших до споживача постачальників газу увійшли:

 • «Агросинтез Трейдинг» з ціною 7,8 грн за 1 м³;
 • «Евода Трейд КП Луцькводоканал» — 7,88 грн за 1 м³;
 • «Черкасигаз Збут» з вартістю 7,89 грн за 1 м³;
 • «Уманьгаз Збут» — 7,89 грн за 1 м³;
 • «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» — 7,96 грн за 1 м³.

Переведення споживачів газу на фіксовану ціну відбулося автоматично. Компанії, що постачають «блакитне паливо» населенню, мають право знижувати річну ціну, про підвищення мова йти не може. Тариф актуальний з травня 2021 по квітень 2022 року.

За бажанням абоненти можуть змінити річний план з базовою фіксованою ціною на сезонний або місячний тариф. Перехід на сезонні тарифи необов’язковий і відбувається тільки після подачі відповідної заяви.

Особливість сезонних тарифів полягає в щомісячному рівномірному розподілі оплати за газ. Постачальники обіцяють, що вартість кубометра газу протягом усього опалювального сезону в цьому випадку залишиться незмінною. Це можливість заздалегідь спланувати бюджет і уникнути значних платежів у зимові місяці з піковим навантаженням.

Платіть за газ онлайн

Користувачам сервісу «Портмоне» не потрібно штовхатися в черзі з платіжкою. На нашому сайті зручно сплачувати рахунки онлайн у будь-який час доби. Для цього навіть не доведеться виходити з дому: все, що вам потрібно, — платіжка з назвою компанії-постачальника, банківська картка та доступ до інтернету. Вся процедура оплати триватиме від сили п’ять хвилин.

Щоб оплатити комуналку на нашому сайті, не обов’язково навіть реєструватися. Але в авторизованих користувачів Portmone є приємні бонуси.

 • В особистому кабінеті можна зберегти дані платіжної картки, щоб не шукати її кожного разу, заповнюючи електронну квитанцію.
 • Користувачі можуть створювати шаблони миттєвих оплат, одноразово ввівши номер особового рахунку, адресу та інші реквізити.
 • За умови фіксованої вартості послуги можна налаштувати автоплатіж. У цьому випадку система зробить усе сама та в потрібний час переведе фіксовану суму на рахунок газової компанії.
 • Зареєстровані клієнти отримують рахунки та квитанції в SMS або електронною поштою.

Використовуйте комфортні інструменти онлайн-транзакцій. Бережіть час, нерви та фінанси з платіжним сервісом Portmone.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC