Верифікація картки

Верифікація картки
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
3 965

Підтвердження або верифікація картки — додатковий спосіб захисту онлайн-платежів від несанкціонованого доступу. Процедура дозволяє переконатися в тому, що саме ви є власником картки. Як це відбувається? На вашому рахунку система тимчасово заблокує певну суму (від 0,01 до 3 грн), яку ви маєте зазначити з точністю до копійки. Дізнатися, яку суму заблоковано, можна з SMS-повідомлення. Ще один спосіб це зробити — особисто зателефонувати в банк і отримати інформацію від оператора.

Верифікація банківської картки не займе багато часу та дозволить точно визначити її власника. Протягом декількох хвилин гроші повернуться на картку в повному обсязі.

Для чого потрібна перевірка картки

Перевірений і один з найпопулярніших способів швидко отримати невелику позику — оформити кредит у режимі онлайн. Інтернет-кредитування допоможе клієнтам «Портмоне» в найкоротші терміни:

  • пройти термінове медичне обстеження;
  • розв’язати певні фінансові проблеми;
  • здійснити заплановані покупки;
  • оплатити комунальні послуги;
  • погасити борги;
  • придбати необхідні медикаменти.

Щоб отримати короткострокову мікропозику, необхідна активна банківська картка, оформлена на ваше ім’я. Адже саме на рахунок у банку сервіс перекаже кредитні кошти. На цьому етапі вам, як клієнтові МФО, і знадобиться зробити верифікацію картки. Таким чином ви підтверджуєте право власності на неї. Якщо ігнорувати перевірку, в наданні кредиту буде відмовлено.

Відповідаючи на питання «що таке верифікація картки», можна відзначити, що ця стандартна міра безпеки необхідна і МФО, і клієнтові. Адже вона дозволяє переконатися в тому, що кошти не будуть переказані на рахунок третьої особи.

Як пройти верифікацію картки

Щоб підтвердити право власності на картку, знадобиться виконати три кроки:

  1. Вказати номер картки, термін її дії, CVV-код, ваше ім’я і прізвище.
  2. Отримати відомості про заблоковану суму:
  • в особистому кабінеті на сайті банку (за наявності під’єднаного інтернет-банкінгу);
  • з повідомлення, що надійде на мобільний телефон (за наявності активної функції SMS-інформування);
  • зателефонувавши за номером, зазначеним на зворотному боці картки. Будьте готові, що попередньо оператор поставить кілька запитань з блоку особистої інформації.
  1. Правильно ввести дані у вікні платіжної системи. Після цього картка вважається підтвердженою.

Для отримання мікрокредиту процедура верифікації є обов’язковою. Якщо компанія не пропонує вам пройти перевірку, краще відмовитися від послуг такої кредитної організації.

Переконайтеся, що на вашому рахунку є необхідна для блокування сума. В іншому випадку підтвердити картку буде неможливо. Рекомендуємо поповнити картковий рахунок на 5 грн.

Які помилки можуть виникнути під час верифікації картки

Не зважаючи на простий і зрозумілий алгоритм дій, кожен може постати перед труднощами. Щоб уникнути проблем, зверніть увагу на наступні моменти:

  • термін дії картки. Якщо він сплив, потрібно звернутися в банк для перевипуску або скористатися іншою карткою;
  • відсутність або перевищення ліміту стосовно здійснення покупок в інтернеті. Можливо, ви не встигли встановити необхідні налаштування після перевипуску або вже розплачувалися карткою в режимі онлайн, і наразі ліміту недостатньо. У цьому випадку рекомендуємо зателефонувати в банк або самостійно збільшити суму ліміту в особистому кабінеті;
  • коректне введення даних. На жаль, помилки під час надання номера та CVV-коду нерідкі, тому уважно перевіряйте інформацію.

Які привілеї надає верифікація картки

Проходячи цю процедуру під час використання сервісу Portmone, наші клієнти отримують такі привілеї:

  • безпеку здійснюваних у мережі операцій і захист від шахрайства (зокрема, від телефонного фішингу);
  • швидке отримання кредитних коштів без виснажливих очікувань у чергах і оформлення численних документів;
  • можливість отримати гроші на будь-яку банківську, кредитну або зарплатну картку.

Відзначимо, що верифікація здійснюється системою автоматично, а дані захищені спеціальним протоколом шифрування.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах