Portmone Блог Статтi Корисна інформація Зміна умов тарифного плану «Місяць» від Portmone

Зміна умов тарифного плану «Місяць» від Portmone

З 1 січня 2022 року на Portmone змінюються умови тарифного плану «Місяць». Понад 2 роки наш сервіс онлайн-платежів робив усе, щоб залишити абонплату для клієнтів незмінною, але через зростання цін та інфляцію компанія змушена підвищити суму щомісячного платежу до 29.90 грн.

Але ж ми не залишили вас без альтернатив! Завдяки новим сервісам Portmone ви можете підключити тарифний план «Місяць» безоплатно. Про це й розповімо далі.

Як підключити тариф «Місяць» безоплатно?

 • Скористайтеся кешбеком за шопінг. Купуйте товари в улюблених магазинах і отримуйте бонуси. Ми надаємо можливість повернути до 25% витрат у разі придбання товарів на маркетплейсах «Розетка», AliExpress, Prom.ua, в магазинах «Ашан», «Цитрус» і багатьох інших. Список партнерів «Портмоне» постійно розширюється, як і можливості вашої економії. Оплачуйте отриманими бонусами абонплату за пакет «Місяць» і заощаджуйте з нами ще більше.
 • Отримуйте бонуси за друзів. Запрошуйте друзів і знайомих у наш сервіс та отримуйте 50 бонусних гривень за кожного нового користувача. Ці кошти також можна використовувати для внесення абонплати згідно з тарифом. Для участі в програмі генеруйте реферальне посилання в особистому кабінеті та надсилайте його друзям. Бонуси за запрошених друзів нараховуються автоматично, щойно користувач здійснить першу транзакцію.

І це тільки початок! Ми й надалі розвиватимемо сервіс Portmone та створюватимемо для вас вигідні програми для економії коштів.

Лише за останні 2 роки команда Portmone:

 • запустила сервіс передачі показників лічильників;
 • повністю оновила систему кешбеків;
 • запустила реферальну програму;
 • надала клієнтам можливість сплатити штрафи, паркінг, придбати поліс ОСЦПВ;
 • оновила сайт і продовжує працювати над тим, щоб взаємодія з ним була ще комфортнішою, а будь-яку операцію можна було здійснити за зрозумілим алгоритмом усього в пару кліків.

Тарифний план «Місяць»: заощаджуйте разом з Portmone

Тарифний пакет «Місяць» дозволяє здійснювати платежі без комісії, що зазвичай становить 1,5–2% від суми рахунку. Активувавши пакет, навіть за зміни умов тарифу ви зможете заощаджувати на щомісячній оплаті рахунків до 40–60%.

Пакет «Місяць» діє для таких категорій платежів:

 • «Комунальні послуги»;
 • «Інтернет»;
 • «Телефонія»;
 • «Телебачення»;
 • «Охорона».

За 29,90 грн, не виходячи з дому, ви зможете оплачувати без комісії перераховані послуги для 1–2 квартир або інших житлових приміщень (7–9 квитанцій).

3 простих кроки для підключення тарифного плану «Місяць»

 1. Авторизуйтесь на вебсайті portmone.com.ua.
 2. Активуйте пакет у налаштуваннях облікового запису.
 3. Здійсніть платіж за використання тарифного плану після отримання рахунку (бонусним або власним коштом).

Готово! Сплачуйте комунальні та телекомунікаційні послуги без комісії.

Абонплата вноситься щомісяця. Альтернативою пакету «Місяць» є ТП «Комісія». У цьому випадку комісійний збір відсутній лише під час оплати мобільного зв’язку.

Приєднуйтеся до «Портмоне», підключайте тариф «Місяць», заощаджуйте час і кошти! Наш сервіс пропонує вигідні умови для оплати комунальних та інших послуг, грошових переказів і покупок в інтернеті. Ми також використовуємо надійні протоколи захисту персональних даних власника карток VISA та Mastercard, що гарантує безпеку кожної транзакції.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC