Зміни в розділі «Страхування»: ще більше можливостей під час оформлення автоцивілки

Зміни в розділі «Страхування»: ще більше можливостей під час оформлення автоцивілки
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
78

Команда Portmone не припиняє працювати над поліпшенням функцій сайту і мобільного застосунку, враховуючи ваші побажання. Цього разу ми зробили ще зручнішим оформлення поліса ОСЦПВ — розширили параметри пошуку транспортного засобу, надали можливість користувачам застосовувати збережені дані та доповнити стандартний пакет додатковими опціями. Розповідаємо про зміни детальніше і пропонуємо вже найближчим часом оцінити переваги оформлення полісів автострахування за допомогою нашого сервісу.

Пошук за параметрами

Якщо раніше власники автівок могли знайти дані транспортного засобу лише за номером, тепер на сторінці оформлення страхової послуги додатково з’явилася вкладка пошуку за параметрами. 

Тип, об’єм двигуна, опція «Авто на єврономерах» та інші дані обираються або вводяться самостійно. Наразі оформлення на Portmone автоцивілки та Зеленої карти здійснюється за аналогічними алгоритмами.

Для порівняння погляньмо, як виглядала сторінка пошуку автотранспорту перед внесенням змін.

Інформація про транспортний засіб підтягується з державного реєстру автоматично, ця функція залишилася в оновленій версії.

Раніше, якщо в базі була відсутня інформація за вказаним номером, підібрати поліси було неможливо. Тепер вибір страхових пакетів доступний, навіть якщо авто привезене з Європи, ще не перереєстроване в Україні та не перебуває на обліку в МТСБУ.

Франшиза та опції додаткової цивільної відповідальності

Раніше сторінка з пропозиціями від страхових компаній виглядала наступним чином:

Ми прибрали фільтр «Компанії» та змінили розташування опцій сортування за ціною та сумою франшизи.

Також ми надали користувачам можливість обрати суму додаткового покриття в описах страхових продуктів:

Ознайомившись із різними варіантами полісів, автовласники мають вибрати найвигідніший з них і натиснути кнопку «Купити», щоб перейти до наступного кроку — підписання електронної угоди.

До речі, відтепер користувачам серед інших страхових продуктів показуються пропозиції зі знижками, що виділяються зеленим шрифтом. Відсоток знижки зазначається поруч.

Використання збережених даних

Функція придбання автоцивілки просто на сайті доступна як авторизованим, так і анонімним користувачам. Якщо ви плануєте у майбутньому купувати поліси автострахування через наш сервіс, радимо зареєструватися або встановити застосунок Portmone.

У разі оформлення автоцивілки повторно, інформація, яку ви вводили раніше (місце реєстрації власника, дані особистих документів, номер, марка автівки тощо), заповнюються автоматично після вибору імені страхувальника.

Якщо за рік (саме таким є стандартний термін дії автоцивілки), відбулися певні зміни, вам залишиться лише виправити деякі пункти та уважно перевірити договір перед його підписанням. 

Для зміни некоректних даних потрібно натиснути кнопку «Редагувати». Щоб підтвердити правильність наданої інформації, поставте відповідну відмітку в кінці сторінки.

Підписання договору, як і раніше, здійснюється через введення коду з SMS, що має надійти за вказаним номером телефону. 

Процес здійснення оплати суттєво не змінився. За поліси обов’язкової та додаткової цивільної відповідальності власників автотранспорту, що по суті є різними страховими продуктами, можна розрахуватися одним платежем. Авторизовані клієнти можуть скористатися карткою, що прив’язана до акаунту.

Після успішної транзакції страхувальник отримує можливість завантажити квитанцію. Договір і підтвердження оплати надходять на email. Страховий документ зберігається у вкладці «Мої поліси» розділу «Страхування» в особистому кабінеті користувача Portmone.
Алгоритм оформлення ОСЦПВ та ДСЦПВ в мобільному застосунку нічим не відрізняється від процедури придбання страховки на сайті. Усе просто та інтуїтивно зрозуміло. Бажаєте поділитися враженнями чи маєте побажання щодо вдосконалення функції? Нам завжди цікава думка користувачів, отже, будемо вдячні за відгук.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі