Оновлення в Portmone: оновлений розділ статистики витрат

Оновлення в Portmone: оновлений розділ статистики витрат
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
1 202

Бажаєте контролювати витрати на комунальні послуги, але немає часу вести облік? Для вас є гарна новина! Тепер в особистому кабінеті ви можете бачити статистику виставлених рахунків за кожною адресою. Зареєстрованим користувачам доступні дані про відсоткову зміну загальної суми у порівнянні з попереднім місяцем, а також графіки, що дозволяють відфільтрувати інформацію за вибраним періодом і компаніями.

Що змінилося в особистому кабінеті

Раніше статистика знаходилася в розділі «Звіти», в якому містилися загальні дані платежів по місяцях і компаніях-постачальниках.

Діаграма оплат за видами послуг демонструвала лише відсоткове співвідношення платежів за комунальні послуги та інтернет.

Тепер же, щоб побачити інформацію про виставлені та оплачені рахунки за комунальні послуги, користувачеві знадобиться зайти в блок «Мої адреси» розділу «Мої баланси та рахунки». В оновленій версії особистого кабінету на сайті статистика витрат знаходиться в спеціальному меню кожної з доданих адрес. У мобільному додатку функцію можна вибрати в тому ж блоці, у списку, що випадає.

Сторінка статистики за адресою складається з двох блоків. Зупинимося докладніше на їхніх функціях.

Ваші витрати

У блоці демонструється загальна сума виставлених рахунків за певний період. Ми аналізуємо всі рахунки, «прив’язані» до конкретної адреси, зокрема ті, що нещодавно надійшли, оплачені та переміщені до архіву. Користувачі можуть вибрати тимчасовий фільтр для показу даних — 1, 3, 6 місяців, 1 або 3 роки.

Трохи нижче можна побачити, наскільки збільшилася або зменшилася сума витрат (у відсотковому вираженні) в поточному місяці у порівнянні з попереднім.

Графік витрат

За замовчуванням у графіку відбиваються суми сплачених рахунків протягом певного часу. Клієнти Portmone можуть відстежити динаміку витрат за 3 чи 6 місяців, 1 або 3 роки.

Також за бажанням можна активувати функцію «Показати витрати по компаніях» і вибрати найменування потрібної організації в списку, що випадає. На графіку відіб’ється інформація про витрати на підставі виставлених і сплачених рахунків цього постачальника. Завдяки цій опції ви зможете проаналізувати коливання вартості послуги в різні місяці та розібратися, які причини могли до цього призвести (наприклад, підвищення обсягів споживання, початок/закінчення опалювального періоду, зміна тарифу тощо). У блоці є опція, що дозволяє завантажити інформацію у вигляді файлу Excel/csv.

Зауважимо, що в кожному блоці є інфопідказка. Натиснувши на круглу позначку з літерою «i», ви отримаєте корисну інформацію стосовно використання функції.

Детальна статистика за адресами допомагає вести облік витрат і виявляти різкі зміни в споживанні та сумах платежів. Команда Portmone постійно працює над підвищенням зручності та розширенням можливостей ресурсу. Ви також можете долучитися до покращення роботи сервісу. Не забувайте залишати відгуки та ділитися ідеями щодо вдосконалення функцій Portmone.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах