Portmone Блог Блог Як сплатити комуналку карткою «єПідтримка»

Як сплатити комуналку карткою «єПідтримка»

Оплатить коммуналку картой «єПідтримка» ᐈ Как получить 1000 грн от государства

Сервіс Portmone та Міністерство цифрової трансформації анонсували хорошу новину для користувачів, що вже досягли 60-річного віку. Починаючи з лютого 2022 року кошти, що надійшли на картку «єПідтримка», можна використовувати не лише на відвідування кінотеатру, концерту чи музею, придбання книг чи квитків на транспорт, а й на погашення комунальних послуг.

Невелика сума може стати чудовою підмогою для скромного бюджету, особливо в опалювальний сезон, коли щомісяця приходять платіжки з космічними цифрами. Вам не доведеться йти в банк або на пошту та стояти там у черзі: оплата здійснюється через сервіс Portmone у режимі онлайн.

«єПідтримка» для пенсіонерів і не тільки

Крім оплати комуналки люди від 60 років, а також інваліди І та II груп можуть витратити гроші, отримані за повний курс вакцинації, на ліки. До того ж нещодавні нововведення щодо розширення програми для вакцинованих українців дають змогу отримати ще 500 гривень після введення бустерної дози вакцини.

З 7 лютого 2022 року «ковідну тисячу» можуть отримати також підлітки 14–17 років. Молодь може відвідати кіно, музеї, театри, придбати квитки на транспорт, шкільне приладдя, товари спортивного призначення, а також витратити кошти на послуги у сфері освіти.

Як сплатити комунальні послуги карткою «єПідтримка»

Для того, щоб скористатися карткою «єПідтримка» для оплати комунальних послуг, необхідно зробити наступне:

  • пройти повний курс вакцинації, отримати картку у своєму банку, встановити застосунок Дія, замовити в ньому послугу «єПідтримка» та дочекатися зарахування коштів;
  • для зручності слід зареєструватися на сайті сервісу Portmone. Це активує процес автоматичного доставлення рахунків від комунальних підприємств і погоджений з Мінцифрою стартовий період без комісії.

Зверніть увагу, що погасити «комуналку» за допомогою картки «єПідтримка» можуть лише особи, яким вже виповнилося 60 років. Після досягнення цього віку банк-емітент автоматично додає номер картки до списку дозволених для оплати комунальних послуг.

Дійте згідно з алгоритмом:

  1. Зайдіть на сайт або в мобільний додаток Portmone.
  2. Додайте реквізити картки «єПідтримка» в особистому кабінеті.
  3. У «Каталогу послуг» виберіть розділ «Комунальні послуги».
  4. Знайдіть компанію — постачальника послуг, які ви збираєтеся сплатити (рекомендуємо вибирати для оплати рахунки, максимально наближені до суми коштів на картці).
  5. Вкажіть особовий рахунок і натисніть кнопку «Сплатити».
  6. Виберіть картку «єПідтримка» та підтвердьте оплату.
  7. Після здійснення платежу ви можете зберегти квитанцію або надіслати її на власну електронну адресу. Якщо ви авторизувалися в системі, квитанція автоматично потрапить до «Архіву рахунків» в особистому кабінеті.

Що робити, якщо платіж не проходить? Перевірте, чи є постачальник комунальних послуг партнером Portmone. Для цього введіть у пошуку на нашому сайті назву компанії або ЄДРПОУ. Не намагайтеся переказати кошти з картки на IBAN-номер рахунку комунального підприємства: такі платежі відхиляються, оскільки з карток «єПідтримка» заборонено робити перекази. Якщо не знайшли потрібної компанії, напишіть нам на e-mail support@portmone.com або зателефонуйте 044 200–09–02, і ми зможемо її додати.

Ще один важливий момент: за допомогою картки «єПідтримка» не можна оплатити інтернет, телебачення та мобільний зв’язок, оскільки ці послуги не належать до комунальних. Оплачуйте за допомогою отриманих коштів утримання будинків і прибудинкових територій, електрику, газ, водопостачання та опалення.

Переваги сервісу «Портмоне»

Користувачі сервісу Portmone можуть не лише легко та вчасно оплачувати комунальні послуги, а й передавати показники лічильників. Тепер необов’язково реєструватися на сайтах постачальників: усі завдання, пов’язані з оплатою комунальних послуг, можна виконати на одному ресурсі.

Бажаєте погашати комунальні платежі без комісії, не виходячи з дому? Рекомендуємо вибрати тариф «Місяць». Усього за 29,90 грн ви зможете оплачувати комуналку 1–2 квартир, навіть якщо постачальники послуг не є нашими партнерами.

Ще один вигідний бонус — повернення до 25% оплачених коштів за товари та послуги за програмою cashback. До речі, отримати кешбек можна після придбання книг, бронювання квитків на транспорт і готельних номерів. Бонуси з рахунку можна витратити на оплату комісій або на придбання пакета «Місяць». Список вигідних пропозицій постійно розширюється.

Стежте за анонсами «Портмоне», заощаджуйте ще більше!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC