Portmone Блог Довідники Кредит в Miloan

Кредит в Miloan

Мілоан кредит – зручний сервіс кредитування, де можна швидко і без особливих проблем позичити гроші. Бракує грошей до зарплати або хочете купити побутову техніку по знижок ціною? Завдяки цій мікрокредітной організації ви швидко вирішите свої фінансові проблеми. Щоб отримати позику, знадобиться 20 хвилин для заповнення анкети. Також важлива умова позитивного рішення за заявкою – відповідність вимогам, які компанія висуває до своїх клієнтів.

Умови кредитування в Miloan

Кредит онлайн Мілоан видається людям віком від 18 до 65 років, навіть за умови, що вони офіційно не працевлаштовані. Скористатися послугами компанії можуть тимчасово безробітні, студенти, пенсіонери, а також люди, які мають погану кредитну історію і відкриті прострочення.

Вимоги, які висуваються до позичальників:

 •  Громадянство України.
 •  Наявність паспорта та ІПН.
 •  Наявність мобільного телефону, електронної пошти.
 • Компанії будь-якого українського банку, яка видана на ім’я клієнта.

Якщо ви спробуєте оформити позику на карту іншої людини (дружини, матері, брата і т.д.), в кредитуванні буде відмовлено.

Сума займу500 – 15000 грн
період кредитуваннявід 5 до 30 днів
ставка1,6%
Кілька позик одночасноне передбачено
Швидкість прийняття рішенняЗа декілька хвилин
Чи можна продовжити термін виплати позикиТак
Де можна оформитиУ будь-якій точці країни, за винятком тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей.

Miloan кредит – дуже вигідне рішення, адже позичити тут може кожна людина. Щоб отримати гроші, не потрібні поручителі, довідки про доходи та проходження низки інстанцій, як, наприклад, в банку.

Переваги і недоліки отримання кредиту в Мілоан

Якщо порівнювати з банківськими установами та іншими мікрофінансовими сервісами, Мілоан має ряд переваг:

 • Чи не відмовляє людям, які знаходяться у складній життєвій ситуації (тимчасово не працюють, мають зіпсовану кредитну історію). Так що, швидка фінансова допомога доступна кожному українцю.
 • Заявка розглядається максимально швидко, так що нервувати, гадаючи, чи отримаєте ви гроші, не доведеться.
 • Перший онлайн-кредит видається під мінімальний відсоток.
 • Знадобиться мінімальну кількість документів. Ніякої бюрократичної тяганини і співбесід з кредитним фахівцем, як в банку.
 • Можливість брати участь в акціях, які дозволяють економити.
 • Зручні і швидкі способи погашення заборгованості.
 • Збереження конфіденційних даних клієнтів.
 • Дуже низький відсоток негативних рішень щодо надання кредиту.
 • Проста і зрозуміла анкета, яку треба заповнити, щоб отримати гроші.

Зверніть увагу, що мікропозики видаються на прозорих умовах погашаються через Мілоан особистий кабінет або в інший спосіб. При цьому ніяких прихованих платежів (наприклад, за обслуговування кредиту та т.д.), як у випадку з банками, не передбачено.

Звичайно, будь-який сервіс кредитування онлайн має свої недоліки. Тому радимо вам перед тим, як брати гроші у Мілоан, прорахувати можливі ризики і переконатися, що зможете вчасно розрахуватися з боргом.

Основні мінуси даної компанії:

 • Висока процентна ставка, обумовлена ​​тим, що компанія несе великі ризики, кредитуючи тих, кого банки вважають неблагонадійними. Запам’ятайте, відсотки за 1 день користування кредитними коштами становлять 1,6%. Якщо заборгованість виплачується невчасно, це становить 584% річних.
 • Позичити більше, ніж 15000 грн. не можна. Тому якщо ви хочете робити великі покупки, купувати дорогу побутову техніку, обладнання і т.д., краще кредитуватися в банку, де можна отримати до 200000 грн.
 • Серйозні штрафні санкції за прострочення, які полягають у нарахуванні штрафів і пені.
 • Якщо ви позичаєте у банку, то можна оформити страховку на випадок хвороби або нещасного випадку. При співпраці з мікрофінансової організацією це неможливо, так що ще раз уважно прорахуйте можливі ризики.

Як відбувається подача онлайн-заявки на отримання кредиту

Онлайн-заявка в Miloan credit подається дуже швидко. Знадобиться 15 хвилин часу і гаджет, за допомогою якого можна вийти в інтернет. 

Рекомендуємо дотримуватися такої послідовності:

 1. Зайдіть на сайт компанії, уважно вивчіть умови надання фінансової допомоги, процентну ставку, штрафні санкції та інші важливі нюанси.
 2. Виберіть бажану суму, скориставшись кредитним калькулятором, що знаходяться в лівому верхньому кутку на головній сторінці сайту. Максимально можливий займ – 15000 грн. на 30 днів.
 3. Заповніть анкету, ввівши туди необхідну особисту інформацію. Також треба вказати контакти осіб, які підтвердять вашу особистість і інформацію з анкети.
 4. Сфотографуйте, тримаючи паспорт в руці.
 5. Верифікуйте банківську картку, на яку хочете отримувати гроші.
 6. Чекайте дзвінка представника компанії. Він задасть вам кілька запитань, що стосуються кредитування.

Перевірка заявки займає від 10 до 20 хвилин. Якщо рішення компанії позитивне, то гроші на карту надходять в день звернення. Якщо ви вже були клієнтом сервісу, щоб отримати гроші треба виконати вхід в особистий кабінет Miloan. Людям, які своєчасно погашали заборгованість і мають репутацію благонадійних клієнтів, мікропозик видається за 5 хвилин.

Пролонгація кредиту в Miloan

У житті буває різне, тому не завжди виходить виплатити заборгованість в повному обсязі відразу. Щоб уникнути штрафів і пені, радимо продовжити термін користування кредитними коштами на 3, 5 або 15 днів. Так ви не переплатите і не зіпсуєте кредитну історію.

 • Виконайте Miloan кредит вхід в особистий кабінет.
 • Виберіть опцію продовження мікропозик.
 • Сплатіть відсотки за користування коштами.

Зверніть увагу, що заплатити можна і через термінал ПриватБанку або додаток «Приват24».

Програма лояльності клієнтів від МФО Мілоан

Ця компанія цінує клієнтів і регулярно проводить для них вигідні акції, що дозволяють кредитуватися на ще більш вигідних умовах і отримувати хороші подарунки. Наприклад, станом на сьогодні проводиться акція «Ретро хвиля», учасники якої можуть отримати не тільки грошову допомогу, а й цінні призи:

 • вініловий програвач;
 • кавоварку;
 • кухонний комбайн;
 • електрочайник;
 • блендер.

Щоб стати учасником акції, знадобиться відповідати таким умовам:

 • Бути повнолітнім громадянином України і проживати на території держави.
 • Зареєструватися на сайті компанії (тому радимо виконати Miloan вхід в особистий кабінет).
 • Оформити договір про кредитування в період проведення акції.
 •  Не мати прострочень.

Можливі причини відмови в кредитуванні

Найчастіше надання кредитних коштів схвалюють, але бувають винятки. Якщо вам відмовили, найбільш ймовірні причини:

 • Ви вже займали у компанії і маєте погану кредитну історію.
 • Персональна інформація вказана некоректно, допущені навмисні або ненавмисні помилки.
 • Термін дії банківської картки закінчився.

Також Мілоан відмовить громадянам, які не досягнули повноліття.

Мінімізувати ризик відмови можна, якщо уважно прочитати анкету і коректно відповісти на всі питання з неї. Постарайтеся вказувати максимально правдиву інформацію. Представники компанії проаналізують її, спираючись на дані із закритих і відкритих баз даних, і обов’язково виявлять брехня. Отримали відмову? Чи не турбуйтеся, можливо, справа в тому, що ви допустили помилку заповнюючи анкету. Радимо виправити недоліки і спробувати подати заявку знову.

Що буде якщо не платити кредит

Прострочення по мікропозик – небажане явище, адже не виплачуючи кредит, ви псуєте свою кредитну історію і потрапляєте під дію штрафних санкцій. Спочатку з вами зв’яжеться представник компанії, який запропонує скористатися опцією пролонгації. Нагадуємо, що виплатити відсотки за користування грошима можна на сайті, виконавши Мілоан вхід в особистий кабінет або через термінал.

Якщо з якоїсь причини ви не сплачуєте заборгованість, компанія накладає на вас пеню і сума до оплати істотно збільшується. Тому завжди об’єктивно оцінюйте власні можливості перед тим, як оформляти кредит.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC