Portmone отримав сертифікат PCI DSS

Portmone отримав сертифікат PCI DSS
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
411

Безпека онлайн-платежів — ключовий аспект роботи платіжного сервісу. З Portmone ви можете бути спокійні, що ваші персональні дані не потраплять до рук шахраїв: це абсолютно неможливо. У 2008 році наша платформа стала першим серед українських вебресурсів, який пройшов аудит PCI DSS і отримав сертифікат від компанії SRC. З того часу компанія щорічно проходить процедуру перевірки, а в січні 2024 знову підтвердила відповідність міжнародним стандартам безпеки.

Що означає наявність сертифіката Payment Card Industry Data Security Standard

Це стандарт безпеки даних для платіжних карток. Він встановлює вимоги, які повинен виконувати сервіс, який працює з такою інформацією як номер платіжної картки, термін її дії та CVV-код. «Правила безпечної гри» були розроблені ще у 2005 році Радою зі стандартів безпеки, до складу якої входять системи «Віза», «МастерКард», JCB, Discover, American Express. Аудит проводиться у два етапи: в автоматичному режимі та вручну з участю незалежних експертів.

Перевірці піддаються майже 300 критеріїв, які поділені на 12 груп і стосуються різних технічних аспектів, наприклад безпеки збережених і переданих даних про власників карток, захисту від вірусів, механізмів автентифікації. Сертифікація проводиться щорічно. Правила діють для всіх компаній, які працюють з картками MasterCard і Visa у Східній та Центральній Європі, Африці та на Близькому Сході.

Сертифікат, який має «Портмоне», є офіційним доказом того, що сервіс виконав усі заходи безпеки даних для платіжних карток, передбачені стандартом PCI DSS.

Як Portmone забезпечує безпеку платежів

Можете не сумніватися: всі оплати картками MasterCard і Visa на нашому сервісі відбуваються з дотриманням стандартів міжнародних систем платежів. Перед тим, як переказати гроші з картки клієнта на рахунок одержувача, «Портмоне» перевіряє її номер у стоп-листі. Список містить дані про втрачені картки. Це дозволяє відхилити оплату, якщо є підозра, що картка використовується сторонньою особою.

Про захищеність даних клієнта під час користування сервісом «Портмоне» свідчить зображення в адресному рядку символів https:// (замість http://). На вебресурсах, що підтримують https, використовується розширений протокол безпеки, що передбачає три рівні захисту (шифрування, автентифікація, цілісність даних).

Надійність і своєчасність переказів забезпечується завдяки співпраці «Портмоне» з перевіреними партнерами, серед яких «Ощадбанк», «Райффайзен Банк», «ПриватБанк» та інші фінансові організації.

Платежі з Portmone: вигідно та безпечно

Наявність сертифікату — не єдина наша перевага. Адже крім гарантії безпеки даних, ми дбаємо про вигоди для наших користувачів і надаємо можливості економити бюджет і час.

Пакет «Місяць» дозволяє оплачувати комунальні послуги за 1–2 квартири без комісії, навіть якщо постачальники не є нашими партнерами. Ціна питання — лише 39,90 грн на місяць, а економія досягає 40%! До речі, в особистому кабінеті «Портмоне» можна подавати показники лічильників електроенергії, газу та води, не витрачаючи час на надсилання SMS і реєстрацію на сайтах постачальників.

Реферальна програма дає можливість отримувати гроші на бонусний рахунок за запрошення друзів, програма кешбек — за покупки в магазинах-партнерах. Накопиченими балами можна розрахуватися за комуналку або придбання абонементу «Місяць».

Пропонуємо нашим клієнтам 24/7:

  • гнучкі рішення;
  • зрозумілий інтерфейс і простий алгоритм оплати навіть у випадку, якщо ви користуєтеся сервісом уперше;
  • комфортну оплату у два кліки;
  • миттєві перекази на картку
Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі