Portmone Блог Новини Portmone.com розробили рішення для оплати в Viber

Portmone.com розробили рішення для оплати в Viber

Команда Portmone.com розробила технічне рішення для Viber, надавши можливість українським користувачам месенджера здійснювати платежі в чат-ботах. Оплата проводиться через Google Pay, Apple Pay або інші мобільні гаманці. 

Розробка даної послуги була запланована спеціально до 10-ї річниці існування Viber, і, завдяки технічним рішенням Portmone.com в якості партнера, Україна стала першою країною, де вона була реалізована.

Починаючи з 19 листопада українці можуть робити покупки одразу у декількох перевірених провайдерів безпосередньо через Viber. Тепер користувачі мають змогу здійснювати платежі за різні товари та послуги безпосередньо в додатку через авторизовані чат-боти, якщо їх банк підтримує таку послугу. Все, що їм потрібно зробити, — це додати кредитну або дебетову картку до власного гаманця смартфона або в Google Pay чи Apple Pay, і опція оплати стане доступною у всіх перевірених чат-ботах (блакитна  позначка від Viber). 

Можливість надавати оплату через Viber доступна і для будь-якого українського бізнесу. Для цього достатньо звернутись до Portmone.business і отримати інструкцію з підключення. 

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC