Portmone увійшов до каталогу “Incredible Tech”перспективних IT-компаній України

Portmone увійшов до каталогу “Incredible Tech”перспективних IT-компаній України
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
548

З гордістю повідомляємо, що наша компанія була включена у каталог перспективних IT-компаній та IT-продуктів під назвою “Incredible Tech”, що було розроблено та презентовано Мінцифри України, Асоціацією “IT Ukraine” та агенцією TopLead.

Incredible Tech: що це за каталог і навіщо потрібен

Каталог “Incredible Tech” — важливий і вкрай потрібний інструмент для просування української IT-індустрії на світовій арені. До нього увійшли 96 перспективних продуктових IT-компаній та 31 найбільш конкурентоспроможний IT-продукт. Каталог був розроблений Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з Асоціацією “IT Ukraine”, агентством “TopLead” і “Укрсиббанком”. Його головна мета — підвищення обізнаності міжнародної спільноти щодо можливостей і продуктів українського IT, залучення фінансових інвестицій і масштабування існуючих IT-проектів та програм.
Відбір компаній до каталогу здійснювався незалежною експертною радою, до складу якої увійшли представники Мінцифри, засновники та CEO техкомпаній, а також інвестори.

Incredible Tech про Portmone

В каталозі відзначено, що компанія Portmone, яка функціонує з 2002 року, створила універсальний сервіс, який зробив онлайн-платежі для українців швидкими, простими та безпечними. За його допомогою українці можуть купувати товари та оплачувати послуги, сплачувати рахунки та переказувати кошти, поповнювати баланс мобільного телефону та здійснювати будь-які фінансові операції онлайн за кілька хвилин.
Крім того, Portmone — перша українська компанія, яка успішно пройшла міжнародну перевірку безпеки та щорічно підтверджує відповідність стандарту безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

Команда Portmone щиро вдячна за довіру та визнання! Зі своєї сторони обіцяємо, що й надалі продовжимо покращувати сервіс та впроваджувати новітні технології для максимальної зручності користувачів.

Бажаєте підтримати нас? Тоді просимо віддати ваш голос за Portmone у конкурсі PaySpace Magazine Awards 2023, де наша компанія представлена у номінаціях “Найкращий сервіс онлайн-платежів” і “Найкращий партнер бізнесу з прийому платежів онлайн”.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі