Підтримайте Portmone у щорічній премії PaySpace Magazine Awards 2023

Підтримайте Portmone у щорічній премії PaySpace Magazine Awards 2023
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
1 301

Починаючи з 2016 року інтернет-портал PaySpace Magazine (PSM) щорічно визначає та нагороджує найкращі e-commerce та FinTech-компанії України. Платіжний сервіс Portmone є неодноразовим призером цього конкурсу і цього року ми також представлені у двох номінаціях — “Найкращий сервіс онлайн-платежів” і “Найкращий партнер бізнесу з прийому платежів онлайн”.
Якщо ви вважаєте нас достойними перемоги, просимо віддати ваш голос в підтримку нашої команди! Для нас це дуже важливо!

Як проходитиме голосування

Голосування проходитиме в період з 1 жовтня по 30 листопада 2023 року. Переможці у 24 номінаціях традиційно будуть визначені у три етапи: голосування на сайті psm7.com, вибір експертного журі та редакції PSM. Оголошення і вітання переможців відбудеться в грудні 2023 року.

Як віддати свій голос за Portmone

 1. Перейдіть до списку номінацій на сайті PaySpace Magazine.
 2. Виберіть категорію, в якій представлений наш сервіс (нагадуємо, що представлені в двох категоріях — “Найкращий сервіс онлайн-платежів” і “Найкращий партнер бізнесу з прийому платежів онлайн”).
 3. Знайдіть Portmone у переліку претендентів на перемогу.
 4. Натисніть “Проголосувати” і введіть e-mail та підтвердіть вашу дію через вашу пошту.
 5. Готово!
Важливо верифікувати ваш голос через e-mail, без цього – ваш голос не буде зарахований

Крім того ви можете віддати ваш голос за нас, натиснувши кнопку “Проголосувати” на банері, що розташований у верхній частині сайту, та дотримуючись підказок.

Працюємо на благо України та українців

Навіть у цей складний для України час ми продовжуємо працювати, покращувати сервіс і підключати нових партнерів. Сотні тисяч користувачів вже оцінили зручність і переваги нашого сервісу:

 • Безпека і простий механізм оплати послуг
  Все, що знадобиться для користування нашим сервісом — банківська картка, а також смартфон чи ПК з доступом до всесвітньої мережі інтернет. Персональні дані користувачів надійно захищені, а сторонній доступ до платіжної інформації неможливий.
 • Тисячі сервісів на одній платформі
  Більше 20 років користувачі Portmone мають змогу оплачувати комунальні послуги, поповнювати баланс мобільних операторів та інтернет-провайдерів, переказувати грошові кошти друзям і рідним, платити за ТВ і ще тисячі різних послуг.
 • Зручні платіжні рішення для бізнесу
  Ми пропонуємо широкий набір платіжних інструментів для наших мерчантів: автоплатежі, оплата через SMS та email, масові рахунки, формування QR-коду і посилань для оплати та багато іншого.
 • Допомога Україні та ЗСУ
  Ми продовжуємо наповнювати розділ “Допомога Україні” новими фондами і організаціями, та підтримувати різноманітні збори. За підтримки Portmone було зібрано більше 50 мільйонів гривень в рамках “Кіберзбору”, ініційованого фондом “Повернись живим”. А всього через Portmone вже було зібрано більше 714 мільйонів гривень на допомогу нашим військовим, постраждалим людям і тваринам.

Дякуючи вашій підтримці, ми продовжуємо працювати і презентувати нові рішення, що дозволяють заощаджувати ваш час і гроші, та робити життя трішечки простішим. Щиро дякуємо за довіру і наперед вдячні за ваш голос!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі