UAnimals та Portmone

UAnimals та Portmone
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
1 493

Після початку повномасштабного вторгнення тисячі диких тварин залишились на тимчасово окупованих територіях і щодня наражались на небезпеку та майже не мали доступу до води та їжі. Завдяки злагодженим і героїчним діям волонтерів і військових, тварин вдається вивозити і доставляти до Центру порятунку диких тварин, щоб вони могли оговтатись від отриманих травм та стресу.
Наразі постало питання щодо розбудови Центру порятунку, тому фонд UAnimals запустив “Дикий збір” Одним із партнерів цього збору стає компанія Portmone.com. Ціль збору — 12 мільйонів грн.

Діяльність Центру порятунку та фонду UAnimals 

Центр порятунку тварин Наталії Попової та UAnimals — місце тимчасового утримання та лікування хижих тварин, які були евакуйовані із найгарячіших точок Донеччини та Луганщини. Тварини, що потрапляють до Центру, здебільшого мають ментальні і фізичні проблеми, викликані активними бойовими діями.

За час існування Центру в ньому пройшло реабілітацію близько 600 тварин: леви, леопарди, ведмеді, тигри, олені, єноти, верблюди та інші представники тваринного світу.  Зараз на його території проживає 36 диких тварин, серед яких 11 левів, один леопард і 3 тигри.

UAnimals — найбільша організація захисту тварин в Україні, яка з початку повномасштабної війни зосередилась на порятунку і всебічній допомозі тваринам із зони бойових дій.

Яка ціль і мета збору

Наша спільна мета збору — 12 мільйонів грн. Ці гроші потрібні для розбудови Центру порятунку, а саме будівництва 10 вольєрів просто неба, що розраховані для розміщення великих хижаків — тигрів, леопардів, левів тощо. Кожен вольєр буде облаштовано будинком для сну і зимування, системою освітлення та опалення. Крім того, частина грошей буде витрачена на ремонт господарських приміщень.

Як зробити донат на “Дикий збір” через Portmone

Задонатити гроші на “Дикий збір” так само легко, як і здійснити будь-який благодійний внесок на Портмоне. Для цього дотримуйтесь наступного алгоритму дій:

Дикій збір від UAnimals за підтримки Портмоне
  • перейдіть на сторінку збору;
  • вкажіть валюту і суму платежу;
  • натисніть “Оплатити”;
  • вкажіть свій email і реквізити картки, з якої бажаєте переказати кошти;
  • підтвердіть платіж.

Готово — ви підтримали “Дикий збір”!
Не забудьте розповісти про збір своїм родичам і друзям. Разом ми зможемо зібрати необхідну суму, щоб постраждалі від війни тварини якнайшвидше змогли проходити реабілітацію в комфортних і просторих вольєрах.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах