Portmone Блог Акції Let’s pay, let’s play: «Портмоне» дарує 6 iPhone 12 Pro Max!

Let’s pay, let’s play: «Портмоне» дарує 6 iPhone 12 Pro Max!

Хочете новенький iPhone? Щотижня ми проводимо розіграш гаджетів серед учасників акції «Let’s pay, let’s play»!

На своїх власників чекають 6 iPhone 12 Pro Max 256 GB Pacific Blue.

Шанс виграти айфон отримає кожний зареєстрований клієнт, який здійснить оплату через Portmone карткою mastercard.

Чим більше платежів — тим вищі шанси на успіх! Усе дуже просто та абсолютно безпечно. Portmone використовує технологію токенізації для захисту даних карток клієнтів під час онлайн-платежів.

Як взяти участь в акції?

  • Зареєструйтеся або увійдіть у наявний акаунт на сайті Portmone або в мобільному застосунку.
  • Здійсніть будь-яку оплату в період з 25 серпня по 30 вересня. За допомогою картки mastercard перекажіть гроші, оплатіть мобільний зв’язок, телебачення, комунальні послуги, транспорт, інтернет, електронні квитки. Сума транзакції не має значення.
  • Це все! Ви автоматично стаєте учасником розіграшу iPhone 12 Pro Max. Щоб підвищити шанси на перемогу — робіть більше платежів.

Ніякої тяганини та черг

Просто купіть проїзний або електронний квиток, поповніть мобільний, перекажіть гроші другу чи родичу. Знайдіть серед 4000+ комунальних підприємств свого постачальника, в пару кліків оплатіть послугу — і ви можете стати власником iPhone! А якщо у вашому особистому кабінеті «Портмоне» вже сформовані шаблони та нагадування — зробити оплати можна ще простіше і швидше.

Як платити?

Здійснювати платіжні операції можна через вебсайт Portmone. Також ви можете завантажити додаток і оплачувати необхідні послуги за допомогою смартфона.

Як дізнатися, що ви виграли iPhone 12 Pro Max 256 GB Pacific Blue?

Ми обов’язково зв’яжемося з переможцем. Але ви можете особисто стежити за розіграшами на нашій сторінці Facebook. Імена щасливих власників iPhone оголошуватимуться щопонеділка. Останній гаджет у рамках акції буде розіграно 1 жовтня 2021 року.

Офіційні умови акції дивіться за посиланням.

Залишилися питання? Пишіть, телефонуйте, звертайтеся до нас у месенджері — ми працюємо 24/7. Бажаємо успіху!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC