Portmone Блог Акції Обміняйте 100 гривень на круті подарунки від “100% турботи з Portmone.com”

Обміняйте 100 гривень на круті подарунки від “100% турботи з Portmone.com”

Дайте цьому року ще один шанс: проведіть будь-яку оплату на 100 гривень та вигравайте круті подарунки від партнерів: смарт-годинник HUAWEI Watch GT 2, check-up організму в приватній лікарні від doc.ua або головний приз — чотириденна подорож на двох з проживанням в кращих апартаментах та ski-pass повного дня в Буковелі від партнерів проекту “100% турботи”. 

Призи будуть розіграні серед усіх користувачів сайту та додатку Portmone.com, які виконали оплату під своїм логіном на суму від 100 гривень в зазначений термін. Переможці будуть обрані за допомогою системи Random.org.  

Умови участі: 

Щоб отримати смарт-годинник HUAWEI Watch GT 2, сплатіть комунальні послуги на суму від 100 грн до 17 грудня. 

Аби взяти участь в розіграші повної перевірки стану організму, скориставшись пропозицією від doc.ua, зробіть будь-який грошовий переказ з картки на картку на суму від 100 грн до 24 грудня.

Секрет незабутньої відпустки на двох у “Буковель”: здійсніть будь-яку транзакцію до 29 грудня на суму від 100 грн картою Mastercard та нічого не плануйте на другу половину січня — можливо саме вам пощастить отримати приз.

Графік розіграшів: 

18 грудня – смарт-годинник HUAWEI Watch GT 2

25 грудня – check-up організму в приватній лікарні від doc.ua

30 грудня – відпустка на двох в “Буковель”

Слідкуйте за новинами та шукайте пряму трансляцію розіграшів на нашій сторінці у Facebook

Більше оплат – більше шансів!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC