Поповнюй мобільний і вигравай Apple iPhone 14

Поповнюй мобільний і вигравай Apple iPhone 14
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
954

У цей складний і тривожний для України час хочеться хоч трошки відволіктись від новин і змістити фокус уваги на щось більш приємне. Саме тому ми продовжуємо запускати різноманітні акції та розіграші. Цього разу у вас є можливість стати власником новенького Apple iPhone 14. Цікаво? Тоді хутчіш читайте умови акції і ставайте учасником розіграшу!

Як взяти участь в акції?

Акція проводиться в період з 24 липня по 10 серпня 2023 року. Щоб стати її учасником і отримати можливість виграти Apple iPhone 14 вам необхідно:

  • зареєструватися або увійти до облікового запису Portmone;
  • поповнити мобільний рахунок одним платежем на суму від 100 грн платіжною карткою від Ощадбанк;
  • дочекатись результатів розіграшу.
Розіграш телефону
В акції беруть участь всі поповнення рахунку, що здійсненні через сайт або мобільний додаток Portmone. Чим більше поповнень — тим більші ваші шанси на виграш. Брати участь в акції можуть виключно повнолітні громадяни України.

Визначення переможців

Визначення переможця, який отримає новий Apple iPhone 14, буде проводитись 14 серпня 2023 року методом випадкової вибірки на сайті random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані на офіційній сторінці Portmone у Facebook, тому рекомендуємо на неї підписатись, якщо ви ще цього не зробили.

Як проходитиме вручення подарунків? 

Для отримання призу переможцеві потрібно буде надати копію паспорта громадянина України або іншого документу, що посвідчує особу, а також ІПН. Ознайомитись з офіційними правилами акції можна тут

Нехай щастить!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі
Ваш «Особистий Джавелін»
Ваш «Особистий Джавелін»
Застрахуйте життя під час війни! Придбайте собі та рідним поліси, що покривають воєнні ризики. Бережіть себе ❤
Детальніше