Portmone Блог Статтi Статті для бізнесу Здійснювати оплати стає ще простіше: сервіс Portmone інтегрований у Бітрікс24

Здійснювати оплати стає ще простіше: сервіс Portmone інтегрований у Бітрікс24

Відмінні новини для представників бізнесу, котрі використовують у своїй роботі Бітрікс24.CRM! Тепер у вас є можливість легко та безпечно приймати оплати безпосередньо у CRM або на ваших сайтах. У Бітрікс24 з’явилася інтеграція із сервісом онлайн-платежів «Портмоне», що дозволить значно прискорити процес проведення транзакцій та спростить життя ваших клієнтів.

Бітрікс24 — хмарні інструменти для провідних гравців ринку і не тільки

Бітрікс24 — це набір з п’яти важливих і корисних інструментів, що допомагають бізнесу організувати колективну роботу та налагодити взаємодію з клієнтами. За даними опитування GfK у 2018 та 2020 роках, Бітрікс24 названо CRM №1 в Україні. Впровадження «Портмоне» — найкращого сервісу онлайн-платежів у нашій країні за версією PSM Awards-2021 — допоможе значно спростити взаєморозрахунки між учасниками ринку всередині системи.

Протестувати роботу нашого сервісу можуть навіть клієнти безоплатного тарифу Бітрікс24.CRM. Нова версія застосунку працює у 15-денному демо-режимі платформи Маркет+. Після оновлення попередніх версій користувачеві потрібно буде ще раз авторизуватися в застосунку. Крім того, є можливість заощадити: з грудня 2021 року комісія на отримання платежів за допомогою Portmone для клієнтів Бітрікс24 знижена та становить 2,3% замість 2,5%!

Як підключити сервіс Portmone до Бітрікс24

Для початку встановіть Portmone з Бітрікс24.Маркет, користуючись підказками системи. Перш ніж підключити сервіс Portmone до Бітрікс24, вам необхідно отримати Payee_id. Для цього натисніть спеціальну кнопку, а потім заповніть відповідні поля в застосунку.

Бажаєте почати використовувати Portmone для оплати рахунків, згенерованих у Бітрікс24? Щоб зробити це, скористайтесь простим алгоритмом:

  • вкажіть токен доступу та увімкніть інтеграцію;
  • створіть рахунок у Бітрікс24.CRM;
  • надішліть клієнтові посилання на рахунок. Йому достатньо натиснути кнопку «Сплатити через Portmone». Відразу після підтвердження оплати статус рахунку автоматично зміниться.

Використовувати сервіс «Портмоне» можна під час роботи з будь-якими клієнтами: фізичними та юридичними особами, а також інтернет-магазинами незалежно від їхньої форми власності.

Portmone: швидкі платежі та вигода для бізнесу

Наш онлайн-сервіс допомагає здійснювати платежі там, де зручно вам і вашим клієнтам. Ми гарантуємо безпеку кожної транзакції та є першою компанією в Україні, що пройшла міжнародний аудит за стандартом PCI DSS. Захист операцій підтверджується відповідним сертифікатом компанії SRC.

Portmone пропонує представникам e-commerce готові рішення та забезпечує такі переваги:

  • гнучкі та прозорі тарифи;
  • простий алгоритм підключення;
  • максимум можливостей для клієнтів — вибір зручного способу оплати, можливість ініціювати транзакцію у 2 кліки, інтуїтивно зрозумілий платіжний віджет;
  • оперативне зарахування коштів (переважна більшість операцій завершуються протягом пів години);
  • цілодобова техпідтримка 24/7;
  • доступні методи оплати: Mastercard, VISA, GPay, Apple Pay, Masterpass, VISA Checkout, «Приват24», «ПРОСТІР»;
  • високий рівень стабільності роботи, що забезпечується 8 банками-еквайрами.

Партнерство Portmone та Бітрікс24 відкриває нові можливості перед українськими компаніями та сприяє збільшенню кількості клієнтів шляхом впровадження простої системи оплат. Довірте організацію бізнес-процесів професіоналам і продавайте більше!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC