Мерчанти Portmone отримали можливість користуватися Дія.Підписом

Мерчанти Portmone отримали можливість користуватися Дія.Підписом
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 804

Чудова новина для наших бізнес-клієнтів: підприємці, що мають акаунт мерчанта на Portmone, відтепер можуть підписувати документи за допомогою Дія.Підпису — нової реалізації КЕП, який можна активувати у застосунку Дія за 1 хвилину. . Як активувати Дія.Підпис та скористатися ним на нашому сервісі — читайте далі.

Що таке Дія.Підпис?

Це новий формат КЕП, який можна застосовувати не лише для підписання електронних документів, але й для авторизації на порталі Дія або партнерів сервісу, а також під час оформлення державних послуг.

Ви можете створити Дія.Підпис, якщо у вашому застосунку Дія наявний будь-який з документів: ID-картка, закордонний паспорт (біометричний чи небіометричний, отриманий після 2015 року) або посвідка на проживання.

Для активації Дія.Підпису  зробіть такі кроки:

  1. Авторизуйтеся в застосунку Дія.
  2. Натисніть Меню та оберіть Дія.Підпис. 
  1. Активуйте Дія.Підпис.
  1. Підтвердьте особу шляхом перевірки за фото.
  2. Придумайте п’ятизначний код і запам’ятайте його. 

Готово!

Зауважте, що Дія.Підпис створюється безоплатно. Як і будь-який інший КЕП, він є чинним впродовж одного року. Після цього варто активувати підпис повторно.

Як підписувати документи в кабінеті мерчанта Portmone?

Крок перший: вибрати документ, який треба підписати. Актуальна інформація про його стан зазначена у правій частині таблиці «Документи».

Крок другий: у боковій панелі серед доступних варіантів вибрати Дія.Підпис і натиснути «Підписати документ».

Зверніть увагу: на пристроях, що працюють на iOS, може бути увімкнена функція блокування спливних вікон. У цьому разі перехід у Дію не відбудеться після натискання на “Підписати документ”. Щоб перейти в застосунок, вимкніть блокування в налаштуваннях і повторіть спробу.

  • Для Safari: «Параметри» (системні) → Safari → Блок «Загальні» → деактивувати опцію «Блокувати спливні вікна».
  • Для Chrome: екшн-меню (три крапки) в браузері → Налаштування → Вебконтент → деактивувати опцію «Блокувати спливні вікна».

Крок третій: зчитати QR-код сканером у застосунку Дія, і в ньому ж підтвердити підписання документа (пройти перевірку за фото та ввести п’ятизначний код).

Після цього у кабінеті з’являється повідомлення про успішне підписання. Документ підіймається на першу позицію списку. Його статус у боковій панелі змінюється на «Підписаний».

Також за бажання ви можете обрати та підписати через застосунок Дія до 15 документів одночасно. У цьому разі використовуйте аналогічний алгоритм і зауважте, що підписання понад 10 документів може тривати більше ніж 1 хвилину. 

Варто нагадати, що в нашій країні цифрові документи, підписані за допомогою КЕП, прирівнюються до паперових. Використання Дія.Підпису у кабінеті мерчанта Portmone — ще одна зручна можливість для підприємців, що полегшує ведення обліку та прискорює бізнес-процеси. Результат нашої співпраці вже успішно протестований та доступний для використання.

Сервіс Portmone продовжує впроваджувати інновації для розширення можливостей своїх клієнтів. Разом будуємо майбутнє України — сучасної держави, відкритої до сміливих цифрових рішень у фінансовій, бізнесовій та інших сферах.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах