Portmone Блог Статтi Корисна інформація Комісія за переказ з картки на карту різних банків

Комісія за переказ з картки на карту різних банків

Ми переказуємо гроші з картки на картку практично щодня. Пара кліків мишкою або натискань на екран мобільного телефону — і кошти вже на рахунку отримувача. Процедура переказу не вимагає зусиль, але чи завжди нам вдається уникнути додаткових витрат? Розповідаємо, яку комісію стягують банки та як заощадити на транзакціях. Адже, як кажуть, копійка гривню береже.

Розвиток онлайн-сервісів значно спростив систему фінансових розрахунків. Власник гривневої картки українського банку може надіслати кошти, й вони надійдуть на рахунок одержувача у максимально короткий термін. Але будь-яка фінустанова чи платіжна система працює з метою отримання прибутку. Комісія за переказ з картки на картку стягується під час кожної транзакції. Щоб заощадити, потрібно знайти сервіс із найвигіднішими умовами.

Комісії банків і платіжної системи Portmone

Як ми переказуємо гроші? Вводимо дані картки, суму, активуємо функцію «Сплатити комісію замість одержувача»… Стоп, а чи давно ви рахували, скільки коштів щомісяця «спалюється» з бюджету таким чином? Більшість споживачів не вивчають питання тарифів перед отриманням картки. Їх цікавить інша інформація. Але для користувачів, що здійснюють численні перекази грошей між картками різних банків, витрати на оплату комісії стають суттєвими. Пропонуємо до вашої уваги порівняльну таблицю:

БанкНазва кредитної карткиКомісія під час переказу на картку іншого банку (кредитна картка)Стандартна комісія під час переказу на картку іншого банку (дебетова картка)
ПриватБанкКартка «Універсальна»0,5% (min 5 грн)+ 3% (під час переказу коштів з кредитного рахунку)0,5% (min 5 грн)
ОщадбанкКартка More1%+5 грн1%+5 грн
Монобанк«Чорна картка»4% під час переказу коштів з кредитного рахунку, для операцій Split bill — безоплатно0
Райффайзен Банк«100 днів»1% + 5 грн1% + 5 грн
Альфа-БанкКартка RED4% (min 20 грн)1% + 5 грн
А — БанкКартка «Зелена»4% під час переказу коштів з кредитного рахунку0
ОТП БанкКартка «Мані на кармані»1% + 5 грн1% + 5 грн

Ця інформація допоможе вибрати банк і картку для грошових переказів. Комісія «Портмоне» складає 1% + 5 грн. Зверніть увагу, що клієнти нашого сервісу отримують змогу заощадити. Оплачуючи покупки в інтернет-магазинах, що уклали з Portmone партнерську угоду, зареєстровані користувачі отримують кешбек. Певний відсоток вартості товарів повертається покупцеві та надходить на бонусний рахунок в особистому кабінеті. Якщо вам потрібно відправити гроші з картки на картку, кешбек можна використовувати під час оплати комісії.

Ще один вигідний варіант — стати учасником реферальної програми. За кожного приведеного друга, що перейшов за реферальним посиланням, зареєструвався та здійснив платіж, Portmone нараховує 50 бонусних балів. Використовуйте їх під час оплати комісії та користуйтесь усіма перевагами нашого сервісу безоплатно!

Як переказати гроші з картки на картку через телефон

Щоб скористатися можливостями онлайн-банкінгу, підходить будь-який електронний пристрій з доступом до інтернету. Процедура проста. Для виконання операції необхідно заповнити реквізити відправника та номер картки одержувача. Після перевірки коректності зазначених даних залишається тільки підтвердити транзакцію.

Бажаєте переказувати кошти, не виходячи з дому, офісу, власного автомобіля чи вагона метро? Користувачі Portmone отримують можливість переказати з картки на картку гроші за допомогою мобільного застосунку. Вам знадобиться лише смартфон, потрібна сума на рахунку та кілька секунд. Уся інформація про банківську картку завантажується автоматично після авторизації.

Переваги переказу грошей на сайті Portmone

Можливість оплачувати комісію бонусними коштами є лише однією з переваг нашого сервісу. У відгуках користувачі відзначають кілька важливих особливостей роботи Portmone:

  • широкий спектр послуг. На сайті «Портмоне» переказ за реквізитами можна здійснити в кілька кліків. Також ви можете перерахувати гроші з Європи, поповнити баланс мобільного, купити квитки на транспорт і здійснити багато інших транзакцій;
  • зручність. Для роботи з сервісом підійдуть будь-які електронні пристрої з доступом до інтернету та всі браузери. Щоб скинути гроші на картку, необов’язково проходити процедуру реєстрації: послуга доступна для всіх відвідувачів сайту;
  • мінімальні витрати часу. До послуг користувачів — зручний інтерфейс, докладні інструкції щодо заповнення даних і підказки;
  • захист і безпеку. Транзакції на сайті та особисті дані користувачів надійно захищені технологією 3D-Secure;
  • швидкі перекази. 97% транзакцій здійснюється протягом декількох хвилин і лише 3% — впродовж трьох банківських днів, що зумовлено особливостями роботи фінансових установ;
  • надійність. Якщо відправник вказав неправильні реквізити, транзакцію не буде здійснено. Система підкаже, де припущено помилку. Іноді відправник вказує на неправильний номер картки одержувача. Якщо це сталося, можна звернутися у банк з заявою про повернення коштів. Квитанція Portmone про успішний переказ є правомірним підтвердженням операції.

Ми пропонуємо широкий спектр послуг і прагнемо досконалості, створюючи найкращі умови для здійснення онлайн-платежів. Приділяйте час іншим важливим аспектам вашого життя, довіривши виконання фінансових завдань сервісу «Портмоне». Будемо раді допомогти!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC