Portmone Блог Статтi Корисна інформація Комуналка в Україні може подорожчати: до чого готуватися та як заощадити

Комуналка в Україні може подорожчати: до чого готуватися та як заощадити

Стурбовані можливими змінами тарифів? З тривогою заглядаєте в рахунки від постачальників комунальних послуг в особистому кабінеті Portmone? Такі побоювання не є безпідставними: інформацію про зміни вже оприлюднено в консенсус-прогнозі Мінекономіки. Найбільше наступного року злетить ціна на газ, тоді як вартість електроенергії залишиться на тому ж рівні.

У Міністерстві повідомили, що зростання ціни на газ досягне 13%, на воду — 11%, на опалення — 6%. Як повідомляє Департамент стратегічного планування та макроекономічного прогнозування, це усереднені цифри припущень низки фінансових і експертних організацій.

Не виключено, що фактичні тарифи відрізнятимуться від заявлених, оскільки під час прогнозування не враховуються програми та ініціативи влади. Наприклад, на жовтень цього року прогнозувалося зростання цін на опалення та воду до 33%, насправді ж вартість цих послуг для споживачів збільшилася лише на 1,5%. У відомстві наголошують, що український уряд вживатиме заходів для того, щоб динаміка зростання тарифів була мінімальною.

Оплата комунальних послуг і передача показників лічильника — в одному сервісі

Оплата комунальних послуг різним постачальникам — це непросте завдання, якщо не знати деяких нюансів. Українцям доводиться збирати та зберігати паперові платіжки, передавати показники лічильників на сайтах, надсилати дані через SMS і Viber на окремі номери різних компаній. Це довго, незручно та втомлює. Ми підкажемо спосіб краще!

Сервіс онлайн-платежів «Портмоне» спрощує завдання. Реєструйтеся на сайті або завантажуйте мобільний застосунок. Тепер ви можете оплачувати комуналку в пару кліків. Не потрібно збирати квитанції, самостійно розраховувати суму платежів, а потім стояти у довгих чергах. Приділіть час близьким, а про рутинні завдання подбає «Портмоне».

Забудьте про загублені квитанції. Зареєстровані користувачі отримують електронні платіжки в особистому кабінеті, а всі сплачені рахунки зберігаються в архіві. Цифровізація в дії — передати показники лічильників через наш сервіс також простіше простого!

Бажаєте заощадити? «Портмоне» дарує своїм клієнтам багато можливостей. Оберіть тариф «Місяць» — і лише за 29,90 грн щомісяця оплачуйте рахунки 1–2 квартир без комісії. Інший варіант – поповнити бонусний рахунок за допомогою кешбеку чи участі у реферальній програмі. Накопичені бонуси можна використовувати для погашення комісії під час здійснення будь-яких фінансових операцій через Portmone. Вигода очевидна!

Інші переваги Portmone

Наш сервіс дозволяє заощаджувати час на передачі показників лічильників, оплаті комуналки, телекомунікаційних та інших послуг, здійсненні грошових переказів і онлайн-покупок. Мільйони українців обирають «Портмоне» завдяки таким перевагам:

  • зручна навігація та детальні інструкції. Віртуальні помічники відповідають на запитання та допомагають виконувати необхідні дії. Ви точно не заплутаєтеся, а в разі виникнення запитань наші співробітники підкажуть усі нюанси;
  • універсальність. Можливість сплачувати за послуги не залежить від того, чи є постачальник партнером нашого сервісу. Якщо ні — переказати кошти можна на розрахунковий рахунок;
  • ефективний захист персональних даних. Використання протоколу захисту, що відповідає міжнародним стандартам, виключає можливість несанкціонованого доступу до даних банківської картки.

Переконайтеся особисто у вигоді використання зручного та надійного платіжного сервісу, реєструйтеся на «Портмоне»!

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC