Portmone Блог Статтi Корисна інформація Кияни отримають платіжки за гарячу воду та опалення з новою послугою

Кияни отримають платіжки за гарячу воду та опалення з новою послугою

Жителям столиці не звикати до змін, що стосуються оплати комуналки: змінюються постачальники, тарифи, правила розрахунку за надані послуги тощо. У грудні на киян знову чекає нововведення. Цього разу в платіжних квитанціях з’явиться рядок «Абонентське обслуговування».

Що це означає? Невже доведеться заплатити більше? Так, додаткові суми до щомісячної оплати справді передбачені. Максимальна абонплата за забезпечення однієї квартири теплом становитиме 30,95 грн, гарячою водою — 33,74 грн.

За що доведеться доплатити

Як повідомляється на сайті Київтеплоенерго, раніше власники столичних квартир сплачували внески за встановлення та заміну будинкових лічильників. Тепер ці суми передбачені в платіжках за кожен місяць. Таким чином планується покрити витрати на обслуговування приладів, розподіл теплових ресурсів і адміністрування послуг.

Джерело фото: kte.kmda.gov.ua

Нововведення стосуються також власників нерухомості, що передають показники встановлених у квартирі лічильників невчасно або вказують числа, наближені до нуля. Для них під час розрахунків беруться до уваги положення Методики №315 (2018 р.), що стосується розподілу комунальних послуг усередині багатоквартирного будинку. У платіжках вищезазначених категорій абонентів з’явиться рядок з так званою мінімальною часткою. У ньому вказуватиметься мінімальна частина середнього споживання з загального обсягу ресурсів, використаних мешканцями.

Заощаджуємо з «Портмоне»

Не любите подібні нововведення та думаєте, що вони ускладнюють процес оплати? Не варто хвилюватися. Ми робимо все можливе, щоб ви витрачали мінімум часу, намагаємось максимально спростити процес передавання показників і оплати комунальних. Розв’язуйте рутинні завдання за пару хвилин, де б ви не були!

За допомогою сервісу Portmone можна оплачувати всі види комунальних послуг, навіть якщо компанія-постачальник не є нашим партнером. Зареєстровані клієнти отримують платіжки в особистому кабінеті, а також повідомлення про нарахування на електронну пошту або в SMS. Усі оплачені квитанції зберігаються в архіві: у разі непорозумінь будь-яку з них завжди можна знайти для перевірки.

Бажаєте щомісячно економити до 60% від вартості комісії? З пакетом «Місяць» усього за 25 грн ви зможете сплачувати комунальні послуги для 1–2 квартир, телебачення та інтернет без додаткових витрат. Ще одна вигідна пропозиція «Портмоне» — можливість участі в реферальній програмі. Рекомендуйте сервіс друзям, родичам, колегам і отримуйте по 50 грн на бонусний рахунок за кожного нового клієнта, що прийшов за реферальним посиланням і здійснив перший платіж. Витрачайте бонуси на свій розсуд: вносьте абонплату за місячний пакет або погашайте комісію під час будь-яких фінансових операцій на нашому сайті. До речі, на покупках в інтернеті, бронюванні готелів і квитків за партнерською програмою Cashback також можна заробляти. Віртуальні гроші на балансі — чудова нагода заощадити на вартості наших послуг.

Отримайте максимум можливостей із сервісом Portmone!


Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC