Portmone Блог Статтi Корисна інформація Легалізація криптовалюти в Україні

Легалізація криптовалюти в Україні

Криптовалюта

Верховна Рада підтримала зміни Президента України до Закону «Про віртуальні активи». 

За неї проголосувало 272 депутати. Закон запустить легальний ринок віртуальних активів України. Згідно з новими змінами, регулювати ринок віртуальних активів буде Національна комісія з цінних паперів.

«Новий закон – це додаткові можливості для розвитку бізнесу у нашій країні. Іноземні та українські крипто компанії можуть працювати легально, а українці отримають зручний та захищений доступ до світового ринку віртуальних активів. Учасники ринку отримають правовий захист та можливість приймати рішення на основі відкритих консультацій із державними органами. З’явиться прозорий механізм інвестування у новий клас активів», – наголосив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Нацкомісія з цінних паперів

  • формуватиме та реалізовуватиме політику у сфері віртуальних активів;
  • визначатиме порядок обігу віртуальних активів;
  • видавати дозволи постачальникам послуг віртуальних активів;
  • здійснювати нагляд та фінансовий моніторинг у цій сфері.

Команда Мінцифри займалася розробкою правового поля у цій галузі. Разом із представниками індустрії працювали над розробкою Закону «Про віртуальні активи». Наразі Мінцифра також працює над відповідними змінами до Податкового та Цивільного кодексів України для повноцінного запуску ринку віртуальних активів.

Україна входить до ТОП-5 країн світу за кількістю користувачів криптоактивів. Є розвинене суспільство блокчейн-розробників. Зростає кількість українських криптостартапів.


Джерело: https://thedigital.gov.ua/

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC