Portmone Блог Блог Portmone — найкращий сервіс онлайн-платежів 2021 за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone — найкращий сервіс онлайн-платежів 2021 за версією PaySpace Magazine Awards

Ми підкорюємо нові вершини! За підсумками щорічної премії PaySpace Magazine Awards 2021 компанія «Портмоне» обійшла 23 платформи та знову посіла перше місце в номінації «Найкращий сервіс онлайн-платежів». Ще одна перемога — «срібло» в категорії «Найкращий платіжний офлайн-сервіс» за розроблення застосунку POS Phone (POS-термінал у вашому мобільному). Нагородження переможців відбулося 14 грудня 2021 року.

PSM Awards — важлива нагорода для лідерів ринку

Організатори щорічної премії визначають і нагороджують лідерів нашої країни в галузі фінансів, електронної торгівлі та FinTech. З кожним роком захід стає дедалі масштабнішим. Сьогодні премія PaySpace Magazine Awards — це:

  • 285 учасників;
  • 19 номінацій;
  • понад 100 тисяч голосів від користувачів з усієї України.

Традиційно визначення переможців відбувається в три етапи: онлайн-голосування, відбір експертного журі та редакції PaySpace Magazine. Віддати свій голос міг кожен охочий. Ми дуже раді вкотре зайняти лідерські позиції, й усе це завдяки вашій підтримці!

Portmone: виправдовуємо довіру

Ось уже шість років поспіль «Портмоне» займає призові місця на PSM Awards у кількох номінаціях. Ми цінуємо думку клієнтів, постійно розширюємо можливості сервісу, впроваджуємо інноваційні рішення та використовуємо надійні протоколи захисту даних, тому гарантуємо безпеку кожної транзакції.

Тільки впродовж останніх 2 років наші спеціалісти:

  • реалізували можливість передачі показників лічильників;
  • оновили систему кешбеків;
  • запустили реферальну програму;
  • покращили сайт, зробивши його ще зрозумілішим і доступнішим для кожного користувача.

Наші клієнти можуть швидко та без проблем оплатити «комуналку», штраф або місце на паркінгу, переказати особисті кошти з картки на картку, поповнити баланс мобільного та придбати страховий поліс, зокрема ОСЦПВ. Причому це можна зробити навіть без комісії, скориставшись бонусними балами. Так, ми даруємо бонуси за участь у реферальній програмі або за використання кешбеку! Завдяки цьому наші користувачі можуть суттєво заощадити на вартості послуг сервісу.

Компанія «Портмоне» удосконалюється лише завдяки своїм постійним клієнтам. Ці овації перемоги — на вашу честь! Щиро дякуємо кожному, хто взяв участь у голосуванні: ви мотивуєте нас бути кращими й постійно підвищувати якість послуг.

Портмоне в 2021 році ласка стала найкращим сервісом онлайн платежів в Україні! Приємно отримати цю нагороду напередодні 20-річчя компанії, а ще приємніше усвідомлювати, що ця нагорода здобула наша команда, незважаючи на всю турбулентність цього року.
Я завжди критично ставлюся до таких нагород, хоча вони, звичайно, приємні та дають команді впевненість, що ми робимо крутий продукт.

Коментар від СЕО Портмоне

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC