Portmone Блог Статтi Корисна інформація Українці знову можуть замовляти товари з AliExpress

Українці знову можуть замовляти товари з AliExpress

Плануючи покупки, українці все частіше віддають перевагу китайським великим маркетплейсам. До початку військових дій лідерство серед закордонних інтернет-магазинів в Україні стабільно утримував AliExpress. Коронавірусні заходи ще більше пришвидшили розвиток інтернет-торгівлі: тільки «Укрпоштою» з AliExpress доставлялося понад 30 млн посилок на рік.

З початком повномасштабної війни компанія припинила доставлення на територію нашої країни, але ненадовго. Уже з 15 червня українці знову можуть замовляти товари на найпопулярнішому торговому майданчику.

Куди здійснюватиметься доставлення «Укрпоштою»

Доставлення з китайського маркетплейса доступне мешканцям відносно спокійних населених пунктів, де не ведуться активні бойові дії. Поки йдеться про 14 областей (зокрема, Київську, Львівську, Сумську, Полтавську та низку інших), але в компанії «Укрпошта» наголошують, що незабаром для обслуговування доставлення будуть запущені відділення в інших регіонах.

Посилкам, що доставляються з Китаю «Укрпоштою», надається трек-номер, тому вони не загубляться в дорозі. За допомогою сервісу Cainiao Super Economy можна відстежити навіть безоплатне доставлення. Зробити це можна у своєму акаунті AliExpress і на сайті ukrposhta.ua. Доставлення товарів з Китаю можливе за програмами Saver Shipping, Standard тощо. Замовлення доставляються транзитом через Латвію.

«Нова пошта» розширює можливості онлайн-шопінгу

До початку бойових дій клієнти «Нової пошти» в середньому замовляли понад 2,5 тонни товарів з AliExpress. Тепер ця можливість повернулася: «Нова пошта Глобал» знову здійснює доставлення з китайського мегамаркету. Щоб скористатися послугою, потрібно:

  • зайти на сайт маркетплейса та вибрати товари;
  • у вкладці «Доставлення» вибрати Standard Shipping і найближче відділення або поштомат «Нової пошти» на мапі;
  • оплатити покупку.

Далі користувач отримує трек-код і може відстежувати маршрут посилки.

Також у травні поточного року «Нова пошта Глобал» відновила доставлення з iHerb — відомого американського інтернет-магазину косметики та супутніх товарів.

Оплачуйте товари через Portmone та отримуйте кешбек

Бажаєте зробити покупку з максимальною вигодою? Клієнти Portmone, що замовляють товари на AliExpress, iHerb та інших популярних майданчиках, одержують додаткові бонуси у вигляді балів на кешбек-рахунок.

Суть програми полягає в наступному:

  1. Користувач заходить у свій акаунт на Portmone, вибирає розділ «Отримайте кешбек» і натискає на іконку потрібного магазину.
  2. На сторінці, що відкрилася, можна ознайомитися з інформацією про розмір кешбеку, час очікування його нарахування після купівлі та умови отримання бонусних балів. Наприклад, якщо ви робите покупки на AliExpress, на ваш бонусний рахунок повернеться до 5% від витраченої суми.
  3. Далі слід перейти в магазин з сайту Portmone, вибрати товар і оплатити замовлення. Ми отримуємо певний відсоток від суми та переказуємо на рахунок покупця бонуси. Ними можна погашати комісію під час здійснення будь-яких транзакцій через Portmone або витратити бали на оплату тарифу «Місяць».

Як бачите, все дуже просто. Якщо ви хочете не тільки потішити себе приємним придбанням, але й заощадити на комісіях, купуйте через Portmone. І не забувайте, що за допомогою нашого сервісу також можна оплачувати комуналку, робити благодійні внески, підтримувати армію та здійснювати будь-які інші операції у два кліки.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC