Portmone Блог Блог В Україні стартує опалювальний сезон

В Україні стартує опалювальний сезон

Як повідомляється на сайті КМДА, 25 жовтня в Україні починається опалювальний сезон для багатоквартирних будинків. Таке рішення було прийняте у зв’язку з прогнозами синоптиків: у вихідні очікується похолодання та поява заморозків на ґрунті.

Київська влада технічно підготовлена до старту нового опалювального сезону. Як підкреслив голова КМДА Петро Пантелеєв, влада може прийняти рішення про його запуск, якщо середньодобова температура повітря стабільно утримується на позначці + 8° C понад 3 дні поспіль. 

У Києві працює одна з найпотужніших систем теплозабезпечення та налічується понад 11 000 житлових будинків. Тому процес повного запуску системи теплопостачання триватиме приблизно тиждень. Нагадаємо, що мешканці кожного будинку (незалежно від наявності ОСББ) могли прийняти колективне рішення про дострокове підключення. У цьому випадку позитивний результат голосування оформляється у вигляді протоколу та надсилається в офіс постачальника тепла.

Актуальні тарифи на тепло в столиці не розголошуються, але існує ймовірність їхнього підвищення. З метою недопущення зростання цін 30 вересня був підписаний меморандум, покликаний врегулювати механізм компенсації витрат місцевій владі з боку держави. Остаточна ціна 1 Гкал тепла для населення залежить від виконання прийнятих угод. Поки ж на сайті minregion.gov.ua зазначені тарифи станом на 1 серпня поточного року (для населення — 1 654 грн за 1 Гкал).

Коротко про інші тарифи:

 • За попередніми даними від представників «Нафтогазу» вартість поставлення газу для населення та виробників тепла складе 7420 грн за 1000 м3.
 • Тарифи на електроенергію для приватних клієнтів залежать від обсягу місячного споживання та становлять 1,44 грн/кВт*год (до 250 кВт*год) і 1,68 грн/кВт*год (від 250 кВт*год).

Сервіс «Портмоне»: швидка та зручна оплата за газ і опалення

Сервіс Portmone пропонує оплатити комунальні рахунки в кілька кліків. Зробити це можна двома способами: через сайт або офіційний застосунок для смартфонів.

Інструкція щодо оплати:

 1. Виберіть категорію «Комунальні послуги» та перейдіть на вкладку з постачальником.
 2. Введіть номер особового рахунку.
 3. Введіть бажану суму оплати.
 4. Заповніть реквізити банківської картки (номер, термін дії, тризначний CVV-код на звороті).
 5. Підтвердьте платіж за допомогою пароля з SMS-повідомлення, що надійде на зазначений контактний номер телефону.

Чому вигідно бути зареєстрованим користувачем сервісу Portmone?

 • Платіжні дані зберігаються в особистому кабінеті користувача
 • Можливість створення шаблонів миттєвих платежів після внесення реквізитів, номера особового рахунку, адреси тощо
 • Зручні налаштування автоплатежів
 • Відправлення квитанцій про оплату в SMS або на адресу електронної пошти

Переваги платіжного сервісу Portmone

 1. Співпраця з банками-посередниками: гарантія успішного переказу фінансових коштів адресату.
 2. Віртуальні роботи-помічники з відповідями на типові запитання.
 3. Гарантія захисту персональних даних під час переказів з картки на картку. Вся інформація обробляється за міжнародними стандартами безпеки PCI DSS. Можливість несанкціонованого доступу до реквізитів картки виключається: цей процес контролює протокол списання коштів 3D Secure.
 4. Послуга оплати комуналки та інші транзакції доступні на всіх сучасних електронних пристроях (ноутбук, планшет, смартфон).

Portmone входить у список офіційних операторів платіжних систем України. На нашому сайті можна не тільки оплатити комунальні послуги, а й поповнити рахунок мобільного, переказати гроші з картки на картку та зробити безліч інших необхідних транзакцій.

Користуйтеся зручним платіжним сервісом «Portmone»: ми будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC