Portmone Блог Статтi Корисна інформація Як оплатити за дитячий сад

Як оплатити за дитячий сад

Оплачуючи дитячий садок у банківських установах, деякі батьки й досі витрачають час у чергах. Сервіс Portmone пропонує зробити оплату в режимі онлайн і уникнути зайвого клопоту. Вам не доведеться підлаштовуватися під графік роботи банку: здійснюйте транзакції швидко та з комфортом за допомогою будь-якого гаджета з доступом до мережі інтернет. У статті ми розповімо, як відбувається оплата за дитсадок на нашому сайті.

Як оплатити дитячий садок через «Портмоне»

Ініціювати транзакцію може будь-який відвідувач сайту. Але ми рекомендуємо пройти процедуру реєстрації: це дозволить створити шаблон і витрачати мінімум часу в майбутньому. Зареєстровані користувачі отримують можливість заощадити на комісії.

Якщо ви проживаєте в Києві, оплата за дитячий садок онлайн здійснюється так:

  1. Виберіть вкладку «Дитячі садки м. Київ».
  2. У вікні вкажіть потрібні дані та натисніть «Оплатити».
  3. Виберіть спосіб оплати (картка українського банку, електронний гаманець). Якщо використовуєте банківську картку, введіть номер, термін дії та код CVV.
  4. Перевірте суму, що буде перерахована.
  5. Ініціюйте оплату.
  6. Через кілька секунд на телефон надійде повідомлення з паролем підтвердження від банківської установи. Введіть його в спеціальне поле і підтвердіть переказ.

На ваш телефон надійде повідомлення про успішну оплату садка. Квитанція буде відправлена на email-адресу. На сервісі «Портмоне» кошти перераховуються протягом пари хвилин. Іноді банк проводить оплату довше (до 3 робочих днів). Це слід враховувати: краще оплачувати дитячий садок заздалегідь, щоб уникнути заборгованостей.

Якщо ви проживаєте в іншому населеному пункті України, виберіть вкладку «Оплата за навчання», вкажіть місто та реквізити дошкільного закладу (ЄДРПОУ або IBAN) і дійте відповідно до вказівок платіжної системи.

Які дані необхідні для оплати за дитячий садок

Жителям Києва необхідно вказати П. І. Б. дитини. Після цього в запропонованих списках, що випадають, необхідно вибрати:

  • назву та номер дитячого закладу;
  • групу дитсадка;
  • персональні дані малюка (ПІН, ім’я, дату народження і табельний номер).

Після введення ПІН квитанція з дитячого садка завантажується в електронному форматі. Розрахунок суми для сплати відбувається автоматично відповідно до даних, зазначених за вашим ПІНом.

Інформацію потрібно вказати лише 1 раз. Якщо ви пройшли процедуру реєстрації, дані збережуться в особистому кабінеті. Наступного разу ви зможете оплатити дитячий садок через інтернет з мінімальними витратами часу, використовуючи готовий шаблон.

До якого числа необхідно оплатити дитячий садок

У законодавстві та нормативних документах Міністерства освіти та науки України не передбачена конкретна дата оплати послуг. Її встановлюють самостійно керівники приватних дитячих садочків або міського відділу освіти (для комунальних закладів).

У більшості випадків вихователі або адміністратори нагадують батькам про наближення часу оплати. Бажаєте мінімізувати ризики утворення заборгованості? Налаштуйте в особистому кабінеті на сайті Portmone регулярний платіж. Ви отримуватимете повідомлення та не пропустите день оплати.

Де ще можна оплатити квитанцію за дитсадок

Є різні способи. Ви можете оплатити квитанцію за дитячий садок у касі будь-якого банку або відділенні «Укрпошти». Але є важливий нюанс: кожний дошкільний заклад має рахунок для отримання платежів у певному банку. Переказ коштів між різними фінансовими компаніями пов’язаний з оплатою комісії, та в деяких випадках вона може бути відчутною. Протягом року або всього періоду відвідування дитиною садочка ви переплачуєте велику суму.

Додатковий недолік оплати в касі — втрата часу. Тому все частіше батьки надають перевагу послугам онлайн-сервісів.

Чи можна оплатити дитячий садок без комісії

Клієнти Portmone економлять час і гроші. Тут комісія за оплату освітніх послуг становить 1,5% від суми (не менше 3 грн). Однак сервіс надає можливості додаткової економії. Клієнти можуть отримати кешбек після здійснення покупок в інтернет-магазинах і скористатися бонусними коштами для оплати комісії.

Також ви можете оформити пакет «Місяць» і здійснювати онлайн-оплату дитячого садка та комунальних рахунків без зайвих витрат. Слідкуйте за акціями від «Портмоне» та не пропустіть можливості заощадити на грошових переказах, оплаті дитячого садка, комунальних рахунків та інших послуг.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC