Portmone Блог Статтi Корисна інформація Як переказати гроші з Ощадбанку на ПриватБанк

Як переказати гроші з Ощадбанку на ПриватБанк

Майже щодня ми стикаємося з необхідністю переказувати гроші з картки на картку. Бажаєте позичити другові до зарплати, сплатити покупку або переказати кошти мамі з картки Ощадбанку на «Приват»? Немає нічого простішого! Ми розповімо, як зробити це в пару кліків і заощадити на комісії.

Ощадбанк і ПриватБанк — державні фінустанови. Згідно зі звітністю НБУ, ці банки мають найбільшу карткову базу в Україні. Установи здійснюють соціальні виплати (пенсія, стипендія та інші). Більшість підприємств і державних організацій оформлюють виплату заробітної плати через ці банки.

Питання «як переказати гроші з Ощаду на Приват» є актуальним для багатьох. Найпростіший і найзручніший спосіб пропонує платіжний сервіс Portmone.

Інструкція для переказу з картки Ощадбанку на ПриватБанк

Скористатися цією послугою може будь-який відвідувач нашого сайту. Щоб переказати гроші з картки Ощадбанку на Приват, потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Вгорі на головній сторінці сайту «Портмоне» є категорія «Перекази». Клацніть на неї.
 2. На сторінці виберіть функцію «Переказати на картку».
 3. Заповніть реквізити та іншу інформацію:
 • 16-значний номер картки відправника (Ощадбанк);
 • 16-значний номер картки отримувача (ПриватБанк);
 • суму;
 • email для отримання квитанції.
 1. Натисніть кнопку «Переказати».
 2. Банк відправника вимагатиме підтвердження на переказ грошей з картки Ощадбанку. Для цього потрібно:
 • вказати дату завершення терміну дії картки;
 • зазначити CVV-код;
 • ввести одноразовий код. Він прийде на номер мобільного телефону, до якого прикріплено картку.
 1. Підтвердьте платіж.

На ваш email надійде квитанція про успішне здійснення транзакції. Якщо ви використовуєте банківські послуги сповіщень про всі операції з карткою, SMS про списання коштів прийде на мобільний телефон.

Клієнти «Портмоне» можуть скористатися функцією сповіщення одержувача про зарахування грошей на рахунок. Для цього активуйте її під час заповнення реквізитів і вкажіть номер телефону одержувача.

Ліміти та обмеження на переказ грошей

Важливо знати, що такі операції в режимі онлайн можливі лише для гривневих карток Visa, Mastercard і «ПРОСТІР». Поповнити картку в інших валютах можна у відділенні банку.

Якщо ви переказуєте кошти за допомогою нашого сайту або мобільного застосунку, ознайомтеся зі списком обмежень і лімітів:

Максимальна сума 1 транзакції25 тис. грн
Максимальна сума транзакцій з 1 картки впродовж доби75 тис. грн
Максимальна сума транзакцій з 1 картки впродовж місяця150 тис. грн
Максимальна кількість транзакцій з 1 картки впродовж доби10
Максимальна кількість транзакцій з 1 картки впродовж місяця25

Умови та тарифи переказу грошей

Щоб уникнути неприємних сюрпризів і скинути одержувачу всю заплановану суму, слід також враховувати комісію банків. Тарифи на грошові перекази з Ощаду на Приват:

 • Ощадбанк. Під час перерахування коштів на картку іншого банку в Україні стягується комісія у розмірі 1% від суми + 5 гривень;
 • ПриватБанк. Для отримувача комісія становить 0%.

Також потрібно уважно ознайомитися з умовами обслуговування картки. Наприклад, під час транзакції коштом кредитного ліміту може стягуватися додаткова комісія. Цю інформацію можна отримати у відділенні чи на сайті банку.

Комісія Portmone на пересилання коштів з картки на картку будь-якого українського банку становить 1% від суми переказу + 5 гривень. Але ви можете обійтися без додаткових витрат. Користуйтеся кешбеком і можливостями реферальної програми, оплачуйте комісію накопиченими бонусами та заощаджуйте на кожній транзакції!

Максимальна сума переказів з картки Ощадбанку на ПриватБанк

Кожна фінансова установа працює відповідно до встановлених правил. В Ощадбанку діють такі обмеження для відправників грошей:

Максимальна сума 1 транзакції (з комісією)29 999,99 грн
Максимальна сума транзакцій з 1 картки впродовж доби65 000 грн
Максимальна сума транзакцій з 1 картки впродовж місяця150 000 грн

ПриватБанк також встановив обмеження для клієнта на отримання грошей протягом місяця. Ліміт складає 3 199 999 грн. Максимальна кількість переказів з карток українських фінансових установ — 100. Якщо цих правил не дотримано, транзакція може бути заблокована системою.

Безпека переказу через Portmone

Транзакції клієнтів нашого сервісу онлайн-платежів захищені технологією 3D-Secure. Це максимальний рівень безпеки. Скористайтеся послугами «Портмоне» та оцініть переваги:

 • докладні інструкції та зрозумілі алгоритми грошових переказів. Дізнатись, як переказати гроші з Ощадбанку на Приват, можна на сторінці послуги. Все дуже просто;
 • захисні інструменти. Транзакцію не буде ініційовано, якщо дані відправника введені некоректно;
 • криптографічне шифрування операцій.

Якщо поповнення картки ПриватБанку відбулося, і ви виявили, що відправили гроші не тій людині, можна звернутися до банку з проханням про повернення коштів. Квитанція від Portmone — повноцінний документ, що підтверджує здійснення транзакції.

Рекомендовані статті

Золотий призер в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів» в 2016-2021 роках за версією PaySpace Magazine Awards

Portmone.com - перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC