Зміни в особистому кабінеті Portmone: відстежувати рахунки стало ще зручніше

Зміни в особистому кабінеті Portmone: відстежувати рахунки стало ще зручніше
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
3 327

Одна з причин популярності Portmone — можливість оплачувати та зберігати всі рахунки на одному майданчику. Для того щоб ви могли контролювати процес оплати та статус рахунків, ми постійно працюємо над підвищенням зручності сервісу і спрощенням його функцій. На цей раз внесли зміни до розділу «Архів рахунків».

Що змінилося

Розділ, що розташований у бічному меню, змінив свою назву на «Архів». Як і раніше, у ньому можна побачити виставлені та оплачені комунальні рахунки, а також усю історію здійснених операцій, зокрема грошових переказів за реквізитами та поповнення мобільного рахунку.

За замовчуванням усі рахунки та платежі сортуються за датою останньої зміни. У верхній частині списку пропонуються квитанції з найсвіжішою датою оновлення. Простими словами, ми впровадили принцип історії платежів, не змінивши при цьому поточну логіку сортування.

Зміни у фільтрах

 1. Під час відкриття архіву в особистому кабінеті користувач спочатку помітить, що панель тепер прихована і відкривається після натискання на кнопку «Фільтри».

Раніше вона виглядала як окремий блок над списком рахунків.

 1. У попередній версії архівного розділу можна було вибрати сортування рахунків за шістьма статусами:
 • «Новий»;
 • «Сплачений»;
 • «Скасований»;
 • «Повернутий»;
 • «Відхилений»;
 • «Предавторизований».

Ми спростили функцію, залишивши лише 2 статуси платежів: «Сплачено» та «Несплачено». Під час сортування враховується дата останньої зміни (це може бути не лише оплата, а й скасування або відхилення транзакції).

3. Додано новий фільтр «Категорія послуги», в якому можна швидко знайти квитанції, що підтверджують:

 • оплату комунальних послуг;
 • переказ коштів за реквізитами;
 • поповнення мобільного рахунку;
 • здійснення грошового переказу;
 • розрахунок за інтернет;
 • сплату податків.

У списку категорії послуг, за якими здійснюються оплати, сортуються зверху вниз за популярністю.

Вибравши категорію «Платіж за реквізитами», користувач побачить лише здійснені транзакції з цієї категорії. Це набагато зручніше, ніж шукати платіж за датою.

4. Фільтр «Період» передбачає динамічний вибір дат. Оплати комунальним компаніям відфільтровуються за датою транзакції. Інші платежі — за поточною датою.

5. У фільтрі «Компанія або шаблон» радіокнопки «Усі шаблони», «Активні» та «Неактивні» замінені на чекбокси: «Активні» та «Видалені».

6. Скасувати сортування можна одним натисканням кнопки «Скинути все».

7. Налаштування фільтрів не зберігаються до наступної сесії: вибрані шаблони, період і категорії послуг скидаються автоматично. Після повторного відкриття архіву фільтри необхідно вибирати заново.

Оцінили переваги змін у розділі та налаштуванні фільтрів? А можливо, є ідеї, як зробити функції нашого сервісу ще простішими та зручнішими? Будемо раді відгуку та обов’язково врахуємо ваші побажання під час подальшого покращення роботи ресурсу.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі