Е-квиток CityCard Костопіль, Володимир та Нововолинськ: види та як користуватись

Е-квиток CityCard Костопіль, Володимир та Нововолинськ: види та як користуватись
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
1 965

Реформа громадського транспорту впевнено крокує містами України. Безготівковий спосіб оплати проїзду вже доступний не лише в обласних центрах, таких як Київ, Тернопіль, Львів, Полтава, Хмельницький та Івано-Франківськ, а й у невеликих містечках як Костопіль, Володимир та Нововолинськ. Їх жителі можуть швидко та зручно оплачувати проїзд у громадському транспорті за допомогою спеціальної карти — CityCard. Що це таке і як нею користуватись, розмовідаємо в нашому матеріалі.

Що таке CityCard та її види

Сіті Кард — безконтактна транспортна картка, що дозволяє оплачувати проїзд на всіх міських та приміських маршрутах міста Костопіль, Володимир та Нововолинськ, де встановлене необхідне обладнання.

CityCard доступна у чотирьох варіаціях:

  1. Стандартна — транспортна картка, яку може придбати будь-який житель чи гість міста.
  2. Учнівська  — спеціалізована картка, що дозволяє сплачувати проїзд за тарифом “Учнівський”.
  3. Пільгова — спеціалізований е-квиток для пільгових верств населення, що дозволяє оплачувати проїзд за пільговим тарифом.
  4. Службова — спеціальна картка, призначена для працівників транспортної служби (водії, кондуктори).

Щоб оплатити поїздку транспортною карткою, необхідно прикласти її до спеціалізованого пристрою зчитування (валідатора) та дочекатись сповіщення про здійснену оплату.

Звертаємо увагу, що на маршрутах громадського транспорту, де діє City Card, працює служба контролю зі спеціальними пристроями, що дозволяють здійснювати перевірку оплати проїзду електронним квитком. Крім того, наявний е-квиток можна використовувати в будь-якому місті, де впроваджена система “CityCard”.

Де можна придбати чи отримати е-квиток

Стандартні CityCard можна купити в терміналах самообслуговування та сертифікованих центрах продажу.

Вартість звичайної неперсоніфікованої картки складає 80 грн.

Пільгові транспортні картки надаються на безоплатній основі. Для їх отримання необхідно звернутися до ЦНАП або управління соціального захисту свого міста.
У разі втрати е-квитка необхідно звернутися в картковий центр, після чого ваша стара карта буде заблокована, а наявні на ній кошти будуть переведені на нову CityCard.

Як поповнити картку CityCard

Для поповнення е-квитка можна використовувати термінали самообслуговування або офіційний сайт Сіті Кард, однак максимально швидкий та зручний спосіб поповнення пропонує платіжний сервіс Portmone. Для цього необхідно:

  1. Відвідати сайт portmone.com.ua чи скористатись мобільним застосунком Портмоне.
  2. Обрати розділ “Транспорт” та вибрати свій регіон проживання, після чого вибрати потрібну карту (наприклад “CityCard Костопіль”).
  3. Ввести перші 10 цифр картки, що знаходяться на її зворотній стороні, та суму поповнення.
  4. Натиснути “Оплатити”, після чого ввести дані платіжної картки та діючий email.
  5. Повторно натиснути на кнопку оплати та підтвердити списання коштів.
Термін зарахування коштів на картку залежить від функціональних можливостей вашого банка, платіжного сервісу та оператора системи обліку і може складати від 2-х хвилин до декількох днів.

Переглянути залишок коштів на балансі CityCard можна після здійснення оплати на екрані валідатора, а також в мобільному додатку CityCard та терміналах самообслуговування.
Нагадуємо, що за допомогою сервісу Portmone можна не лише поповнити баланс транспортної картки, а й оплатити комунальні рахунки, переказати гроші з однієї картки на іншу, поповнити рахунок мобільного, сплатити штрафи ПДР та купу інших послуг.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі