Дайджест новин за липень в Портмоне

Дайджест новин за липень в Портмоне
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
1 424

У тривожний та непростий час, коли на сході та півдні країни точаться запеклі бої, а ворог не припиняє обстрілювати мирні міста, маленькі приємності приносять особливу радість. Минулого місяця ми запустили чудову акцію, завдяки чому наші користувачі отримали шанс виграти Apple iPhone 14. Крім цього, ми продовжуємо інформувати про важливі новини у світі фінансів і не припиняємо робити платформу ще зручнішою та кориснішою. Про найголовніші події липня розповідаємо в дайджесті.

iPhone 14 за поповнення мобільного рахунку: як взяти участь у розіграші

Переможці будуть визначені 14 серпня поточного року методом випадкової вибірки на сайті random.org. Про результати акції ви зможете дізнатися на офіційній сторінці Portmone у Facebook. До речі, ви ще встигаєте взяти участь у розіграші. Бажаємо успіху!

Мешканці ще трьох міст передають показники лічильників за допомогою Portmone

Наша команда має на меті зробити функцію передавання даних приладів обліку світла, води та газу доступною для всіх українців і впевнено рухається в цьому напрямі. Нещодавно можливість передавати через Portmone показники лічильників холодної та гарячої води отримали жителі Житомира, Полтави та Кременчука. Користувачі, що зареєструвалися на сервісі, створили шаблони для оплати послуг і додали свої прилади в особистий кабінет, щомісячно в потрібні дати отримуватимуть нагадування про необхідність надіслати показники постачальнику.

Нові партнери Cashback-програми

Ми даруємо користувачам додаткові можливості для заощаджень на шопінгу в інтернеті та розширюємо перелік компаній — учасниць програми Cashback. Минулого місяця до списку наших партнерів додалися:

Пільги для учасників бойових дій

Українські військові, що захищають країну та дають гідну відсіч агресору, мають право користуватися цілою низкою пільг. Серед них — спрощена процедура розмитнення автівки, отримання від держави житла та земельної ділянки, знижки на комунальні послуги та безоплатне лікування. Хто може отримати статус УБД, на які пільги мають право претендувати захисники та волонтери та як ними скористатися — читайте у нашій статті.  

Благодійність: звіт за липень

Протягом минулого місяця через Portmone було переказано:

Загальна сума донатів за липень становить 2 236 519 грн.

Розслаблений або, навпаки, активний та сповнений пригод відпочинок у цьогорічний літній сезон — розкіш для більшості українців. Проте ми віримо, що вже скоро кожен з нас матиме змогу отримати від відпустки безліч вражень і море задоволення. А поки що продовжуємо підтримувати українську економіку, допомагати Збройним силам, людям і тваринам, що опинилися у скруті. Пам’ятаймо, що наближення перемоги залежить від наших спільних зусиль.
Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі
Оформити Зелену карту
Оформити Зелену карту
5% кешбек при оформленні Зеленої картки в Портмоне
Детальніше