Підтримай #Енергетичний_фронт Країни

Підтримай #Енергетичний_фронт Країни
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
2 834

Енергетичний фронт України: платимо за світло — перемагаємо пітьму

По-справжньому стати воїном світла сьогодні здатний кожен українець. Настав час об’єднатися для допомоги енергетикам, що після ворожих атак на об’єкти інфраструктури цілодобово працюють для якнайшвидшого повернення до будинків тепла та електрики. Як підтримати енергетичну галузь? Приєднуйтеся до ініціативи Yasno — не забувайте вчасно оплачувати рахунки. Здійснювати платежі у два кліки можна за допомогою сервісу Portmone.

Чому зараз особливо важливо платити за світло вчасно

Ні для кого не секрет, що мета країни-терориста — занурити Україну в темряву та холод, здійняти паніку та зламати націю морально. Об’єкти інфраструктури продовжують перебувати під прицільним ворожим вогнем. Щоб енергетики могли швидко відновлювати роботу системи та енергопостачання, потрібні кошти.

Для підтримки функціонування енергосистеми та зменшення ризику настання блекауту Yasno рекомендує оплачувати рахунки щомісяця до 20 числа. Частина оплачених споживачами грошей іде на ремонт пошкоджених об’єктів і купівлю нового обладнання, якого катастрофічно не вистачає. Оплата наперед у нинішніх непростих умовах лише вітається.

Нагадуємо, що мешканці Києва та Дніпропетровської області можуть ознайомитися з графіками ймовірних відключень. Для цього слід зайти на сайт YASNO, ввести регіон, вулицю та номер будинку, і система покаже, коли може бути відсутня електроенергія за вказаною адресою залежно від дня тижня.

Як оплатити електроенергію через Portmone

Для того щоб своєчасно оплатити електрику, зовсім не обов’язково йти у відділення банку або на пошту, де, до речі, теж може тимчасово не бути світла. Оплата онлайн триватиме лише кілька хвилин. Знадобляться лише доступ до інтернету та картка Mastercard або Visa.

Субсидия

Для здійснення транзакції варто зробити кілька нескладних кроків.

  1. У розділі «Комунальні послуги» перейдіть до категорії «Електроенергія».
  2. Виберіть Yasno або іншу компанію, що надає послуги з енергопостачання у вашому регіоні.
  3. На сторінці введіть номер особового рахунку, натисніть кнопку «Оплатити».
  4. Введіть дані банківської картки (номер, термін дії та CVV/CVC-код) і адресу електронної поштової скриньки.
  5. Ознайомтеся з виставленим рахунком або введіть потрібну суму для оплати.
  6. Підтвердьте платіж.

Зареєстрованим користувачам варто зберегти шаблон і прив’язати платіжку до адреси. Таким чином ви зможете отримувати електронні рахунки в особистому кабінеті та оплачувати всі комунальні послуги одним натисканням.

Виконання простих зобов’язань перед постачальниками ресурсів і державою допоможе всім нам пережити темні часи та ще на крок наблизитися до перемоги. Продовжуємо тримати енергетичний фронт і не забуваємо допомагати один одному!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах