Зустрічайте нового партнера — ТОВ “Прикарпатенерготрейд”

Зустрічайте нового партнера — ТОВ “Прикарпатенерготрейд”
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
596

Маємо гарну новину для жителів Івано-Франківська та інших регіонів Прикарпаття, що користуються послугами ТОВ “Прикарпатенерготрейд”. Компанія є нашим партнером, а це значить, що тепер ви можете платити за газ та світло, а також отримувати електронні платіжки і передавати показники лічильників буквально у два кліки. Крім того, вже додана можливість оплати послуг за електропостачання юридичними особами, а згодом буде додана і за споживання газу.

Які послуги надає ТОВ “Прикарпатенерготрейд”

ТОВ “Прикарпатенерготрейд” — постачальник природного газу та електроенергії, що надає послуги як побутовим і непобутовим користувачам, так і бізнес-клієнтам, розташованим на території Івано-Франківської області. Компанія була заснована в травні 2018 року згідно з вимогами закону про ринок електроенергії, а вже через рік Всеукраїнський галузево-аналітичний центр і Асоціація економічного співробітництва та підприємництва відзначила її званням “Компанія року 2019”.


Завдяки висококваліфікованим кадрам і сучасному підходу до ведення бізнесу, компанія забезпечує високу якість послуг, професійний супровід та конкурентні ціни на газ та електроенергію.

Як оплатити послуги Прикарпатенерготрейд через Portmone

Сплатити рахунки від ТОВ “Прикарпатенерготрейд” так само просто, як і оплатити будь-які інші комунальні послуги через Portmone. Для цього дотримуйтесь такого алгоритму дій:

 1. Увійдіть до каталогу та виберіть розділ “Комунальні послуги”.
 2. Оберіть регіон “Івано-Франківськ та область” та послугу “Газ” або “Електроенергія”, після чого знайдіть компанію “Прикарпатенерготрейд” в списку доступних постачальників послуг.
 3. Вкажіть № особового рахунку, після чого натисніть “Оплатити”.
 4. Ознайомтесь з нарахуваннями і поточним тарифом, введіть суму платежу, email і реквізити банківської карти, з якої плануєте провести оплату.
 5. Підтвердіть списання коштів у спосіб, що буде запропоновано вашим банком.
Звертаємо увагу, що оплата послуг відбувається з комісією, яка складає 1% від суми (мінімум 3 гривні). А якщо ви маєте бажання економити гроші на комісії, потрібно зареєструватися або виконати вхід до кабінету Portmone, після чого підключити тариф “Місяць”. Це дозволить не платити комісію, оплачуючи послуги інтернет-провайдерів та охорони, а також ТБ, телефонії і комуналки.

Чому варто зареєструватися на Portmone

Щоб почати користуватись нашим сервісом, не обов’язково реєструватись в системі, але витративши 2 хвилини на реєстрацію, ви отримаєте ряд додаткових переваг, а саме можливість:

 • персоналізувати власний кабінет;
 • зберігати дані платіжних карток;
 • переглядати статистику витрат;
 • зберігати квитанції в одному місці;
 • створення шаблонів і нагадувань;
 • налаштування автоматичних оплат;
 • отримувати кешбек;
 • передавати показники лічильників тощо.

Крім того, ви зможете отримувати електронні версії платіжок і економити на комісії, підключивши пакет “Місяць”.
Portmone — це зручний сайт і мобільний додаток, що дозволяють поповнити мобільний, оплатити комуналку та ще тисячі різних сервісів та послуг в одному місці. Ми гарантуємо високу швидкість проведення платежів, мінімальну комісію та надійний захист ваших даних.

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі (8)
нікнейм
02 Жовтня 2023 16:37
показує Коментарі (4) але по факту видно лише 3 коментарі. Може зробити нормально якщо ви там щось відповідаєте? бо наразі цього не видно
0
Відповісти
Приховати відповіді Переглянути відповіді
нікнейм
07 Жовтня 2023 16:30
ну і? глянули?
0
Stanislav Shulga
03 Жовтня 2023 10:41
Вітаю!, так глянемо. Дякую
0
нікнейм
23 Вересня 2023 17:19
І в чому суть цього "партнерства" якщо ви все одно продовжуєте брати комісію? Класне у вас "партнерство" виходить.
1
Відповісти
Приховати відповіді Переглянути відповіді
нікнейм
26 Вересня 2023 21:19
та ясно, що ви будете піарити ваш тариф, але от тільки длч мене він не вигідний взагалі, бо його вартість більша ніж комісія яку я витрачаю щомісяця. А про 3 місяці в подарунок, що ви маєте на увазі? 3 місяці чого? у вас тут таке в ручному режимі роздають? дуже дивно. І вже зареєстрований якщо на те пішло, але давно вже не користуюсь вашим сервісом відколи ви повернули комісію навіть на поповнення мобільного (декількох номерів), тому на разі для мене ваш сервіс абсолютно безкорисний.
1
Stanislav Shulga
25 Вересня 2023 20:16
Вітаю. Суть партнерства це не завжди про гроші, а скоріш більше про інше. Так, по деяким компаніям у нас дійсно є комісія, але це не через партнерство або його відсутність. Комісію ми оплачуємо за проведення платежу в тому числі visa та mastercard (в залежності від того, якою карткою сплачував клієнт). Тому ось так. Доречі, на тарифі місяць без комісії на комунальні і не тільки. Але особисто для вас, я готовий подарувати вам 3 місяці безкоштовно, якщо ви зареєструєтесь
0