Нові партнери травня в Portmone

Нові партнери травня в Portmone
Stanislav Shulga
Stanislav Shulga
113

Друзі, не дивлячись на важкий період для країни, ми постійно працюємо над удосконаленням сервісу і намагаємося час від часу тішити вас добрими новинами. Наразі знову розширяємо коло партнерів, чиї послуги ви зможете швидко та легко оплачувати через сайт або мобільний застосунок Portmone. У травні перелік поповнився компанією «Спецавтотранс-Львів», а також інтернет-провайдерами:

Пропонуємо познайомитися з ними детальніше.

«Спецавтотранс-Львів»

ТзОВ «Спецавтотранс-Львів» спеціалізується на збиранні та вивезенні різних видів відходів: побутових, будівельних, великогабаритних, вторсировини тощо. Також компанія реалізує та встановлює контейнери для сміття у місті Львів. 

У своїй роботі підприємство використовує сучасну спеціалізовану техніку. Жителі міста можуть укласти договір про регулярний вивіз сміття на основі погодженого графіка і маршруту.

На Portmone ви маєте можливість у пару кліків оплатити послуги «Спецавтотранс-Львів». Для цього варто лише знати номер особового рахунку і мати картку з достатньою сумою коштів.

Інтернет-провайдер Format24

Жителі Полтави мають можливість користуватися високошвидкісним оптоволоконним інтернетом від Format24. Послуги доступні як для приватного сектору і багатоквартирних будинків, так і для бізнесу. Компанія забезпечує безперебійний доступ до мережі навіть у випадку вимкнення електроенергії, а також пропонує додаткові послуги: проєктування і монтаж систем відеоспостереження, системи «розумний будинок» тощо. 

Швидко оплатити послуги інтернет-провайдера Format24 можна за допомогою Portmone на сайті або через мобільний застосунок.

Інтернет-провайдер Connect

Жителі Полтавської та Закарпатської областей мають можливість користуватися послугами інтернет-провайдера Connect. Карта покриття постійно розширюється. Компанія пропонує цілодобову підтримку абонентів, високу швидкість з’єднання і демократичні тарифи.

Поповнити інтернет «Коннект» комфортно і швидко можна завдяки Portmone. Ви можете зробити платіж у зручний час, знаходячись у будь-якій точці України.

Інтернет і телебачення від «Кристал Телеком»

Гігабітне інтернет-підключення з супершвидкістю пропонує Кристал Телеком. Оптоволоконний інтернет від провайдера підходить для перегляду фільмів, роботи та навчання.

Додаткова послуга — онлайн-телебачення. Клієнтам доступні понад 350 каналів, які можна переглядати одночасно на п’яти пристроях. Крім того, є доступ до бібліотеки фільмів і мультфільмів.

Хочете заплатити за інтернет від «Кристал Телеком»? Скористайтеся опціями Portmone, адже ми пропонуємо вигідні умови для користувачів.

Інтернет-провайдер «Універсал телеком» 

Universal Telecom надає послуги з підключення до інтернету для мешканців Рівного. Провайдер пропонує сучасну оптоволоконну технологію, завдяки чому забезпечується не тільки висока швидкість, але й стабільність сигналу. Серед інших переваг — різноманітні тарифні плани, що дозволяють абонентам підібрати оптимальне рішення.

Якщо ви бажаєте швидко оплатити послуги «Універсал телеком», скористайтеся Portmone. Процес не займе багато часу.

Страхова програма «Особистий Джавелін»

Ми живемо у воєнний час, і в умовах високих ризиків завжди актуальний страховий захист. Саме тому Portmone і компанія «Аска-Життя» створили спільний проєкт «Особистий Джавелін». Ви можете застрахувати життя і здоров’я, оформивши поліс на себе та своїх близьких. 

Програма розрахована на цивільних осіб з різних регіонів України. За умовами угоди застрахована особа або члени її сім’ї отримують компенсацію у разі травмування, що спричинило втрату працездатності або летальні наслідки.

Оформити страховку та оплатити її онлайн можна через Portmone. Строк страхування — від 1 до 6 місяців. Забезпечте собі та рідним людям надійний фінансовий захист!

Зручні розрахунки за комунальні послуги

Portmone пропонує максимально прості та зручні умови для оплати комунальних послуг. Для оптимізації процесу зареєструйтесь і створіть адресу в особистому кабінеті. Для цього:

  1. Перейдіть до блоку «Мої адреси».
  2. Натисніть кнопку «+Нова адреса».
  3. У графі «Назва адреси» оберіть об’єкт: дача, будинок тощо.
  4. Вкажіть область, місто, вулицю та інші дані.
  5. Виставлені за цією адресою рахунки система «підтягує» автоматично. Оберіть потрібні платіжки та натисніть кнопку «Додати до адреси».
  6. Готово! Тепер ви можете оплачувати всі електронні рахунки одним натисканням кнопки.
Створюйте будь-яку кількість адрес і розраховуйтеся з комунальниками в пару кліків. За необхідності ви маєте змогу додати нові шаблони оплат, передавати показники лічильників, завантажити та видрукувати квитанції та налаштувати автоплатежі.

Крім того, використовуючи функції сервісу, ви можете:

Користуйтеся актуальними онлайн-інструментами та рухайтеся тільки вперед разом з Portmone!

Сподобалась стаття? Оцініть, будь ласка. Автору буде приємно 😌
Та поділіться в месенджерах
Коментарі